Vaillant’ın split klima ailesinin yeni üyesi: climaVAIR pure

 

Vaillant, düşük enerji tüketimi veyüksek verimlilik özellikleriyle öne çıkan climaVAIR pure ile split klima ürün grubunda tüketicilere sunduğu seçeneklere bir yenisini daha ekledi.

Vaillant’ın yaklaşık 150 yıllık deneyimiylepazara sunduğu yeni klima modeli climaVAIR pure; iklimlendirme konforu sunarken aynı zamandaçevreye duyarlılığı ile de ön plana çıkıyor. Düşük enerji tüketimi ve yüksek verimlilik sağlayan bütçe dostu climaVAIR pure, hem yazın bunaltıcı sıcağında hem de kışın dondurucu soğuğunda akılcı ve pratik bir iklimlendirme çözümü sağlıyor.

climaVAIR pure, minimal ve modern dokunuşlara sahipkompakt tasarımı sayesinde hem iç hem de dış ortamda çok daha az yer kaplıyor. Filtreleri ve ön paneli kolayca çıkartılabilir şekilde tasarlanan climaVAIR pure, pratik bakım ve temizlik avantajı sunuyor.

climaVAIR pure gelişmiş enerji tasarruf özelliği ile öne çıkıyor     

Vaillant’ın yüksek müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda tüketicilerin ihtiyaçlarına en iyi biçimde yanıt vermeyi hedefleyen climaVAIR pure, maksimum enerji tasarrufu sağlayan yüksek kaliteli klima ürün ailesinin en yeni üyesi konumunda. ClimaVAIR pure, sahip olduğu “uyku modu”seçeneği sayesinde geceleri ortam sıcaklığını otomatik olarak ayarlıyor ve enerji tüketimini en aza indiriyor. Aynı zamanda çoklu fan hızı ile doğal rüzgâr etkisi oluşturan otomatik hava sirkülasyonu, ortamdaki havanın düzenli olarak yenilenmesini sağlayarak tüketici konforunu maksimize ediyor. Farklı kapasite seçenekleriylehem düşük hem de yüksek metrekareli ortamlarda kullanım imkânı sunan climaVAIR pure, Vaillant kalitesini ister evde ister ofiste tüketici ile buluşturuyor.

Önceki İçerikTermo Teknik’ten yeni, şık ve verimli dikey panel radyatör seçeneği
Sonraki İçerikXylem BIBO Alpha teknolojisi, IE4 enerji verimliliği ile düşük enerji tüketimi sağlıyor