spot_img
   

Hakkımızda

Çalışma hayatına 1989 yılında başlayan ve ‘93 yılında sektör yayıncılığına dâhil olan Mustafa Kıran, edindiği bilgi birikimi ve firmalardan aldığı destekle; Doğal Gaz, Tesisat ve Klima sektörlerini tek bir yayında birleştiren DTK Dergisi’ni çıkartma kararını aldı. 1997 yılının Nisan ayında derginin ilk sayısını yayınladı. Aylık periyotlarla çıkartılan DTK (Doğalgaz Tesisat Klima) Dergisi; sektörde heyecan yaratmış, pek çok olumlu geri dönüşler almıştır.
Sektör yayıncılığına yeni bir soluk ve bakış açısı getiren DTK (Doğalgaz Tesisat Klima) Dergisi; ısıtma, soğutma, havalandırma, yalıtım, pompa, sıhhi tesisat, enerji ve su arıtma teknolojilerini içerik bölümlerine taşıyan ve içeriğini günden güne zenginleştirmeyi başaran ender yayınlardan birisi olmuştur. İçerik bölümleri; sektörden fuar ve aktüel haberler, ürün ve firma tanıtımları, makaleler, teknik yazılar, uygulamalar, konuk yazar ve okuyucu köşelerinden oluşan aylık bilimsel&teknik dergi olan DTK (Doğalgaz Tesisat Klima) Dergisi; arkasında bıraktığı 24 yılda edindiği tecrübeyle yayında tarafsızlık, ilkeli yayıncılık, hızlı çözüm, profesyonel bakış açısıyla yayıncılıkta güven odağı olmuş, yeniliklere açık bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirmeye devam etmektedir.

Farkımız;

24 Yıllık Geçmişimiz & Yenilikçiliğimiz & Esnekliğimiz & Sektörünü Kapsayan Zengin İçeriğimiz 5-8 tarihleri arasında düzenli periyotlarla yılın 12 ayında okurlarıyla buluşan, Anadolu’da yapılan tüm fuarlara katılan, rutin 10 bin aylık baskı sayısını fuar aylarında arttıran, tüm dağıtımlarını ücretsiz gerçekleştiren DTK Dergisi, yaygın ve kapsamlı dağıtım ağıyla gücüne güç katıyor. Her ay adres datasını güncellediği için iade oranını %1’lere düşüren DTK Dergisi, datasında var olan inşaat ve taahhüt firmaları, mimarlık ofisleri, AVM, hastane, otel ve belediyelere yenilerini de ilave ederek 81 ili kapsayacak şekilde genişletmiş, 2017 yılında 14.174 olan dağıtım adresini  2018 yılında 14473’e, 2019 yılında 15772’e, 2020 yılında ise 15176’ya çıkartarak 2021 yılında da dağıtım ağını genişletmeye devam etmiştir.

Ulaştıklarımız;

Dergimiz DTK, hedef kitlemiz olan sektörümüzün önde gelen; Doğal Gaz, Proje, Mimar ve Mühendislik: Tüm illerin Doğal Gaz, Elektrik ve Su Dağıtım Şirketleri & Alt Kuruluşları, özel mimar, mühendislik proje firmaları İklimlendirme: Isıtma, soğutma, havalandırma, klima, yalıtım Taahhüt Mekanik Sektörü: İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Eskişehir vb büyük iller başta olmak üzere Türkiye genelinde önde gelen tüm taahhüt ve mekanik firmaları Sektör Fuarları, Kongre, Konferans, Zirve: Türkiye genelinde gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası tüm sektör fuar ve kongreleri, konferanslar, Zirve, sponsor olduğumuz etkinlikler Hastane,  AVM, Otel, İnşaat Firmaları, Türkiye GYO Ofisleri Genel müdürlükler &Teknik Satın alma birimleri Entegre Firmalar: Ülker, SÜTAŞ, Torku, Aytaç, Eti, Et&Balık Kurumları, Yorsan vb. Türkiye geneli büyük gıda fabrikaları ve satış depoları ile satın alma müdürlükleri Belediyeler, Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları: 81 ilin belediyeleri ile büyük ilçe belediyeleri, Fen İşleri Müdürlükleri, Bayındırlık, Üniversiteler, Akademisyenler, Meslek Yüksek Okulları, TMMOB, KOSGEB, TOBB, TÜSİAD, MÜSİAD, TTMD, SOSİAD, POMSAD, DOSİDER, İZODER, İSKİD, İSİB, KBSB, BACADER, TİMDER, MİB, AKDER, ENOSAD, İMSAD, TÜYAK, UGETAM, ISKAV, ESSİAD, GÜNDER vb. Türkiye genelinde faaliyet gösteren sektörel tüm dernek ve odalar Aboneler ve İmalatçı Firmalar: Türkiye geneli ısıtma, soğutma, havalandırma, yalıtım, tesisat, enerji, pompa, vana, kazan, boru firmalarının genel müdürlükleri ve ilgili birimleri, olmak üzere, kargo ve kurye dağıtım kanalıyla, imza karşılığı %95 isme özel ve %5 genel teslimat yapıyoruz. DTK Dergisi, çok kapsamlı ve yaygın dağıtıma özen gösteren bir dergidir. DTK, yaygın dağıtım ağının yanı sıra düzenlenen web sitesiyle de on binlerce kişiye ulaşmayı başaran, sanal platformu güçlü olan bir dergidir.

2022 hedeflerimiz;

2021 yılında yaptıklarımızla sınırlı kalmayacak… 2021 yılında 12 sayının tirajı toplam 140 bindir. Toplam tirajın 30.000 âdeti;  Fuar, Kongre, Konferans, Zirve organizasyonlarında elden dağıtılmıştır. 110.000 adet baskı da abone ve dağıtım ağımızın değerli isimlerine ulaşmıştır. Birlikte Güçlüyüz. Teşekkür Ediyoruz…  
 
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]