Termo Teknik’ten yeni, şık ve verimli dikey panel radyatör seçeneği

 

Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan fabrikasında üretilmeye başlanan Termolux Klasik Dikey Radyatörlerısıl verimlilik ve sağlamlığın yanı sıra, dar yüzeylere uygulanabilme özelliği ve mekanlara şıklık katan görünümleri ile dikkat çekiyor.

 

Avrupa’nın en büyük ısı sistemleri tedarikçileri arasında yer alan Termo Teknik’in, Çorlu’da bulunan dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasında ileri teknoloji ve çelik sac kullanılarak üretilen Termolux Klasik radyatörlere dikey model de eklendi. ilk aşamada beyaz ve antrasit renklerde üretilen Termolux dikey radyatörler, kısa bir zaman içerisinde farklı renklerde de üretilmeye başlanacak. Özellikle dar yüzeylerde tercih edilen dikey radyatörler tasarımlarıile mekanlara şıklık katıyor.

 

Sağlam ve şık

 

Yüksek ısıl verimlilik ve dayanıklılığının yanı sıra parlak ön yüzeyleri ile dikkat çeken dikey radyatörler, farklı ebat ve boyutlarda çok sayıda seçenek sunuyor. Kullanıldıkları mekân ile bütünleşen radyatörler iç mekanların görünümünü zenginleştirmek isteyenlereiçin de önemli bir seçenek oluşturuyor. Kullanıldıkları ortama dinamizm katan tasarımları ve taşıdıkları teknik özellikler ile Termolux dikey radyatörler marka ve tasarım sahibi butik konut projelerinin ve kalite tutkunu bireysel kullanıcıların tercihi olacak özellikler taşıyor. Termolux dikey radyatörlerin beyazın yanı sıra antrasit renkte de olması, farklı dekorasyon tercihleri için zevkli ve modern görünümlü bir alternatif oluşturuyor.

 

Seçkin özellikler

 

Termo Teknik tarafından EN 442 & BS EN ISO 9001 standardında üretilen, 30 yılı aşkın süredir Türk ve dünya tüketicileri tarafından beğenilerek kullanılan Termolux klasik radyatörün çok sayıda üstün özelliği bulunuyor. Normal koşullarda 10 bar basınca dayanıklı olarak üretilen radyatörler 13 bar’a kadar basınç testine tabi tutuluyor.  Her türlü uygulamaya yanıt verecek geniş ürün yelpazesine sahip olan radyatörler 50’yi aşkın ülkeye ihraç ediliyor. Termolux radyatörlerin 10 yıl garanti süresi bulunuyor.

 

Farklı renkler olacak

 

Termo Teknik, üstün kalite ve renklere sahip radyatör üretimi için yatırımlarına devam ediyor. Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan panel radyatör fabrikasında, 2023 yılında devreye alınan, üretim ve çevre açısından bir çok avantaja sahip olan yeni toz boya hattı ile Termolux Klasik radyatörler beyazın yanı sıra antrasit renkte de üretilmeye başlandı.  Radyatörler çok kısa zaman içinde farklı renklerde de tüketiciye ulaşacak.

 

Geniş servis ve bayi ağı

 

Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor.

 

 

 

 

 

 

Önceki İçerikFes Klima ile endüstriyel mekanlara %100 taze havalı serinlik
Sonraki İçerikVaillant’ın split klima ailesinin yeni üyesi: climaVAIR pure