Vaillant Group Türkiye, eğitim programları ile 2022 yılında da 4 bine yakın iş ortağına ulaştı

 

Vaillant Group Türkiye Teknik ve Eğitim Müdürlüğü tarafından her yıl yüz yüze ve online olarak düzenlenen eğitim programı, 2022’de de iş ortakları tarafından büyük ilgi gördü. Gelişen teknolojik imkanlar sayesinde öğrenmenin kolaylaştırıldığı ve interaktif hale getirildiği programlara Vaillant ve DemirDöküm markalarından toplam 4 bine yakın iş ortağı katıldı.

 

Vaillant Group Türkiye, ‘Teknik ve Eğitim Müdürlüğü’ tarafından düzenlenen eğitim programlarına 2022 yılında da devam etti. Geçtiğimiz yıl Vaillant ve DemirDöküm markaları özelindeki online eğitimlerinin yanı sıra 17 ilde gerçekleştirilen yüz yüze eğitimlerde iş ortakları ile bir araya gelindi. Sektör paydaşlarının ve iş ortaklarının her alanda kaliteli hizmet anlayışına fayda sağlama hedefiyle yürütülen eğitim çalışmalarına toplam 277 seansta 4 bine yakın iş ortağı katıldı.

 

Satış öncesi birimi tarafında online eğitimlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Sakarya, Samsun, Antalya, Hakkari, Şırnak, Kıbrıs, Van, Batman ve Adana illerinde düzenlenen eğitimlerle 1.690 kişiye ulaşıldı. Satış sonrası biriminde ise online eğitimlerin yanı sıra İstanbul, Sakarya, Düzce, Samsun, Ordu, Çanakkale, İzmir, Adana, Bursa, Kocaeli, Ankara illerinde düzenlenen eğitimlerle 2.183 kişiye ulaşıldı. Satış öncesi biriminin düzenlediği eğitimlere Vaillant’tan 851 kişi, DemirDöküm’den 839 kişi; satış sonrası biriminin düzenlendiği eğitimlere ise Vaillant’tan 474 kişi, DemirDöküm’den 1.709 kişiye ulaşıldı.

 

Video ve görsellerle desteklenen eğitimler büyük ilgi gördü

 

Satış öncesi biriminde Vaillant’a yönelik 41, DemirDöküm’e yönelik 39 oturum; satış sonrası birimi ise Vaillant’a yönelik 140, DemirDöküm’e yönelik 57 oturum düzenlendi. Eğitimler, video ve görsellerle desteklendi. Satış öncesi biriminde yeni ürün eğitimleri, mevcut ürünlere yönelik eğitimler, ilk çalıştırma ve kontrol listesi eğitimleri, yeni personel ve bayi eğitimleri verildi. Satış sonrası biriminde ise ilk çalıştırma ve kontrol listesi eğitimleri, yeni servis ve servis teknisyeni eğitimleri, yeni ürün ve mevcut ürün eğitimleri, yüksek kapasite kazanlar ve kaskad ile ısı pompası gibi içeriklere yönelik eğitimler düzenlendi.

 

Önceki İçerikTürk armatür ürünleri Almanya’da vitrine çıktı
Sonraki İçerikVira Isı,  Moskova’daki 27. Aquaterm Fuarı’na katıldı