Vira Isı,  Moskova’daki 27. Aquaterm Fuarı’na katıldı

Buhar kazanı otomasyonlarında ve seperatör kalitesinde hem Türkiye’nin hem de dünyanın öncü firmalarından biri haline geldiğini açıklayan Vira Isı ve Endüstriyel Ürünler AŞ, 14-17 Şubat 2023 tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat, boru ve ek parçaları, banyo ve havuz ekipmanları konusunda dünyanın en prestijli fuarları arasında yer alan 27. AquaTherm Moskova 2023 Fuarı’na katıldı.

27 binin üzerinde ziyaretçiden oluşan sektör profesyoneli ile buluşma olanağı tanıyan fuarda Vira, yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Halihazırda çalışmış olduğu bölgedeki partnerleri ile ilişki tazeleme ve potansiyel müşterileri ile tanışma fırsatı buldu. Buhar kazanlarında kontrol, verimlilik ve güvenlik bütünlüğünü sağlayacak sistemlerini ziyaretçilerin beğenisine sunarak, bu konudaki yeni üretimleri ile ilgili de tanıtım yapma fırsatı buldu. Pirinç, karbon çelik ve paslanmaz çelik gibi farklı malzemelerden üretilen otomatik hava purjörü, tortu ayırıcı, denge kabı, hava ayırıcı ve kombine ürünlerinin de yoğun ilgi gördüğü fuarı başarıyla tamamladı.

Sektör profesyonelleri, mekanik taahhüt ve mühendislik firmalarının temsilcileri, fuar süresince Vira’nın ürün ve hizmetlerini yakından inceleme, karşılıklı işbirliği geliştirme imkanına sahip oldu. Vira 2023 yılı içerisinde Almanya’nın Frankfurt şehrinde 13-17 Mart tarihleri arasında düzenlenen ISH Fuarı’na da katılım gösterdi.  Vira, İngiltere’nin Birmingham şehrinde 27-29 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Installer Show Fuarı’na ve İstanbul’da 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan Sodex Fuarı’na da katılım sağlayacağını belirtti.

Önceki İçerikVaillant Group Türkiye, eğitim programları ile 2022 yılında da 4 bine yakın iş ortağına ulaştı
Sonraki İçerikWarmhaus’a Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü