Termo Teknik ürünleri ile sıcak ve tasarruflu bir kış geçirin

 

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ısı sistemleri tedarikçileri arasında bulunan Termo Teknik’in yüksek kaliteli ürünleri kullanıcılara tasarruflu, verimli, sorunsuz ısınma olanakları sunuyor.

 

Soğuk kış aylarına girilirken hesaplı ve verimli ısınma bir kez daha gündemde. Çorlu’da kurulu bulunan dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasında, ileri teknoloji ve çelik sac kullanarak üretim yapan Termo Teknik, aynı zamanda İngiltere’den ödüllü, doğaya saygılı, tasarruflu, yüksek verimli Premix yoğuşmalı kombi LOGIC ve EVOMAX 2 kazan serisini de Türk tüketicisine sunuyor. SRG’nin (Stelrad Radiators Group)  Türkiye iştiraki olarak faaliyet gösteren Termo Teknik, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük ısı sistemleri tedarikçileri arasında bulunuyor. Ürünlerine tam destek sunan Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor.

 

Termo Teknik’in Türk tüketicisine sunduğu, beğenilerek kullanılan, yüksek verimliliğe sahip ürünler şu şekilde sıralanıyor:

 

Silüet Serisi

 

Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan, yıllık üretim kapasitesi 5,2 milyon adet olan fabrikasında, gelişmiş altyapı ve çelik sac kullanılarak robotik hatlarda, yüksek basınca dayanıklı olarak üretilen Silüet Serisi radyatörler, tasarımı ile kullanıcıların ince zevkine; sağlamlığı, yüksek ısıl verimliliği, 15 yıl garantisi ile de bütçesine hitap ediyor. Radyatörler, farklı dekorasyon tarzlarına sahip modellerle bir yandan mekanları ısıtırken, bir yandan da mekanların şıklığına katkı sunuyor. Yaşadığı ortama renk ve estetik katmak isteyenlerin önde gelen tercihi olan Silüet Serisi’nin,  Minima, Style, Vertica ve Latida modelleri bulunuyor. İç piyasaya sunulmanın yanı sıra başta İngiltere olmak üzere Avrupa’nın tamamına ve aralarında ABD, Çin, Kanada, Rusya’nın da bulunduğu farklı kıtalardaki 50’yi aşkın ülkeye ihraç edilen Silüet Serisi,  panel radyatörlerde alışılmış beyaz rengin yanında zevkli ve modern görünümlü bir alternatif olarak antrasit rengi de sunuyor.

 

Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen, yüksek ısıl verimlilik sağlayan Termolux Klasik radyatörler ise sağlamlık, yüksek verimlilik ve kolay monte edilebilme özellikleri ile öne çıkıyor. Termolux radyatörlerin 10 yıl garanti süresi bulunuyor. Banyo ve mutfak gibi kısıtlı mekanlara uyumlu olarak üretilen Termoline Havlupanlar ise nemli ortamlarda uzun süre kullanılabilecek kalınlığı artırılmış boyaya sahip bulunuyor. Farklı mekanlara ve dekorasyon anlayışlarına uygun olarak üretilen havlupanlar Termo Teknik panel radyatör serilerinin tamamlayıcı bir parçası olarak dikkat çekiyor.

 

LOGIC Kombi

 

İngiltere’de Kraliçe Ödüllü (Quenn’s Award) tesislerde 110 yılı aşan tecrübe ile üretilen, Termo Teknik tarafından Türk tüketicisine sunulan LOGIC Premix Yoğuşmalı kombiler yüzde 98,7’ye varan yüksek mevsimsel verimlilik sağlıyor.

 

Türkiye ile 2011 yılında tanıştırılan, aynı anda mutfak ve banyoda iki muslukta sıcak su sağlama kapasitesi, sessiz çalışma, çevreye saygı, hermetik baca gibi özellikleri nedeniyle 11 yıldır sevilerek kullanılan, LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombiler, ErP (Energy Related Products- Enerji İlişkili Ürünler) yönetmeliğine uygun olarak üretiliyor. LOGIC Premix Yoğuşmalı kombilerin c26/35 ve LOGIC c31/35 modelleri bulunuyor.  26/35,26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi; 31/35 ise 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi anlamına geliyor. LOGIC Kombiler, üstün özellikleri ile uzun yıllar arıza yapmadan verimli çalışıyor. Termo Teknik, 31 Aralık 2022 tarihine kadar LOGIC Premix Yoğuşmalı kombilerinin ilk çalıştırmasını yaptıranlara 3 yıl artı garanti hediye ediyor. Böylece toplam garanti süresi 5 yıla uzuyor.

 

EVOMAX 2

 

Tasarımı ve Ar-Ge’si İngiltere’de gerçekleştirilen, satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından sağlanan “En iyi daha iyi oldu” mottosu ile 2021 yılı Ocak ayında kullanıcının beğenisine sunulan EVOMAX 2 premix duvar tipi yoğuşmalı kazanlar maksimum verimlilik ve enerji tasarrufu sağlıyor. İngiltere merkezli “Yenilik, mükemmellik ve başarıya destek ödülü HVR Awards”a sahip bulunan, merkezi ısıtma sistemlerinde kurulum, bakım ve kullanım kolaylığı açısından çok önemli avantajlar sağlayan ve kısa zamanda beğeni toplayan EVOMAX 2 duvar tipi yoğuşmalı kazanların yüzde 97.2’ye varan yüksek mevsimsel verimliliği bulunuyor. Farklı ısıtma sistemi taleplerine yanıt oluşturan 42, 65, 90, 105, 125 ve 160 kW kapasite değerlerine sahip olan kazanlar ve ihtiyaç fazlası çalışmanın önüne geçen 1/5 modülasyon oranı ile enerjinin verimli şekilde kullanılması mümkün oluyor.

 

Önceki İçerikE.C.A.’nın doğru çözüm yöntemleriyle kışa güvenle hazırlanın
Sonraki İçerikRefkar, yeni fabrika yatırımıyla global arenada gücüne güç kattı