Üstün Tasarım Ödülü’nün sahibi Hammam Design Radyatör oldu

 

Hammam Design Radyatör, havlupan tasarımı CATENA ile Türkiye’nin en prestijli tasarım yarışması olan Design Turkey 2021’de Üstün Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu.Yeni nesil tasarımıyla rakiplerini geride bırakmayı başaran Catena, sonsuz bir döngüden esinlenirken her detayında Hammam Design Radyatör’ın mükkemmelik anlayışını sergiliyor.

 

17 Aralık’ta Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde,Hammam Design Radyatör’ün kurucu ortaklarından Oğuzhan Cellat, Burçak Cellat Korkut ile birlikte Server Konrad, Elif Selek Barbaros’tan oluşan tasarım ekibine Ticaret Bakanı Mehmet Muş ödül takdiminde bulundu. Global ölçekte başarılı çalışmalara imza atan ekip;“Bu başarı, yüksek eğitimli ve tecrübeli bir kadronun, inanarak çalışmasının eseridir” dedi.

Ödüllü tasarımın her detayında farklılık var

 

Catena havlupan, zincir etkili görünümü ve sonsuz döngüsü ile dikkat çekiyor. CATENA’nın organik detayları ve modern çizgileri, tasarım ve mimarlık sektöründeki profesyonellerin yanı sıra tasarım tutkunlarına da ilham kaynağı oluyor. Akışkan ve organik formdaki eklem noktaları, onu eşsiz kılan en önemli ayrıntılar arasında yer alıyor.

 

Başarısı ödüllerle tescillenmiş global bir marka

 

Hammam Design Radyatör, Design Turkey 2012 İyi Tasarım Ödülü, IF Design Award 2019 ve Design Turkey 2021 Üstün Tasarım Ödülü ile ödüle doymuyor. Tasarım Havlupan ve Tasarım Radyatör üretiminde global çapta sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alıyor.Türkiye ve Avrupa’da 40’tan fazla tasarım tescili ürünü bulunuyor. Ürettiği tasarım radyatörlerinin büyük bir bölümünü Avrupa’ya ihraç eden firmanın ürünleri, Türkiye’nin seçkin mağazalarında satışa sunuluyor. Hammam Design Radyatör değişen dünyanın ihtiyaçlarına ayak uydurmak üzere hammamonline.com online satış sitesinden benzersiz alt yapısı ile kullanıcı dostu hizmet sağlıyorve yine sektöre öncü oluyor.

Önceki İçerikGF Hakan Plastik, 2022 yılına Yenilenebilir Enerji Sertifikası ile girdi
Sonraki İçerikHifyber, sürdürülebilirlik yolculuğunda iddialı