Kombi Klima Shop’tan dijital açılış

 

Kombi Klima Shop, 2012 yılından bu yana iklimlendirme sektöründe ihtiyaç duyulan tüm ürünleri sektördeki firmalarla buluşturmaya devam ediyor. Kombi Klima Shop, franchising sistemi ile iklimlendirme sektöründeki perakendeci firmaların ürün tedarik ettiği ilk adres olma vizyonuyla memnuniyet, çözüm ve kârlılık ilkelerine bağlı kalarak hareket ediyor. Sektörün en geniş dağıtım kanalına sahip olan Kombi Klima Shop, dijital franchising sistemi ile 81 ilde 3.200’ün üzerinde firmaya direkt satış yaparken; konsept mağazalı standart franchising sistemi ile de kombi, klima ve benzeri ürün almayı düşünen tüketicileri mağazasına yönlendiriyor.

 

Sektörümüzdeki dijitalleşmenin öncülerinden olan Kombi Klima Shop, Metropol İstanbul’daki yeni ofisinin açılışını da dijital platformda gerçekleştiriyor. Yeni ofisin tanıtımının Mesut Yar tarafından Kombi Klima Shop Youtube kanalında canlı bir şekilde içeride gezilerek yapılacağı “Dijital Açılış” etkinliğinde; kurucu ortaklardan sektördeki değerli markaların üst düzey yöneticilerine, sektör temsilcilerinden Kombi Klima Shop iş ortaklarına kadar birçok katılımcı bulunuyor.

 

14 Ocak 2021 Perşembe günü saat 15.00’te Kombi Klima Shop Youtube kanalı üzerinden gerçekleştirilecek olan açılışta Kombi Klima Shop ile keyifli anları paylaşmak için Metropol İstanbul yeni ofis dijital açılışına davetlisiniz.

 

 

Canlı Yayın Youtube linki:

https://youtu.be/gmH4sGYaGYo

 

Önceki İçerikÇınar Vana, ilk yıl hedeflerini yakaladı ve yeni hedeflere odaklandı
Sonraki İçerik“2021’de toplam 53 milyon dolarlık beş yatırım ile faaliyetlerimizi hızlandıracağız”