Üçay Mühendislik’in 2021 hedefi: 30 bin Daikin kombi

500 binden fazla evi doğal gaz ile buluşturan Türkiye’nin en büyük doğal gaz dönüşüm şirketlerinden Üçay Mühendislik, 2021 yılı Daikin kombi satış hedefini 30 bin olarak belirledi.

Türkiye’nin iklimlendirme sektöründeki öncü firması Üçay Mühendislik,2021’de30 bin Daikin kombi satışı hedefi belirledi. 2020’nin COVID-19 sebebiyle tüm dünyada durgun geçtiğine dikkat çeken Üçay Grup CEO’su Turan Şakacı, gelecek yıldan umutlu olduklarını belirtti ve şunları söyledi: “Koronavirüs salgını sebebiyle hiç kimsenin hesaplamadığı bir yıl geçiriyoruz. Salgının yavaşlaması ve aşı çalışmalarında yaşanan ilerlemeye bağlı olarak 2021’in küresel anlamda toparlanma yılı olacağını öngörüyoruz. İnşaat sektöründe de 2020’ye göre daha iyi bir yıl geçireceğiz. Üçay Mühendislik olarak 30 bin adet Daikin kombi satışı hedefi belirledik. Sektörde 6 yıl kombi, 6 yıl da tesisat garantisi sunan tek mühendislik firması olmamız sebebiyle bu hedefimizi gerçekleştirebiliriz.”

Daikin Isıtma Departman Müdürü Fahri Umut Ertür: “Türkiye genelinde 24 şehirde 51 şubesi olan Üçay Mühendislik ile bu hedefimizi gerçekleştireceğiz”

Türkiye’nin gelişime açık bir pazar olduğuna dikkat çeken ve kentsel dönüşüm projeleriyle iklimlendirme ekipmanlarına olan ihtiyacın giderek artacağını belirten Daikin Isıtma Departman Müdürü Fahri Umut Ertür, “Türkiye’nin en büyük mühendislik şirketlerinden olan Üçay Mühendislik’in 2021’de 30 bin Daikin kombi satışı hedefi belirlemesi, tedarikçi olarak bizi de motive ediyor. Daikin olarak dünyanın en küçük kombisini üreterek büyük bir başarıya imza attık. Türkiye genelinde 24 şehirde 51 şubesi olan Üçay Mühendislik ile bu hedefimizi gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Önceki İçerikSystemair HSK, Taze Hava Akımı Kampanyası ile iç ortam hava sağlığına dikkat çekiyor
Sonraki İçerikVaillant yenilikçi ürün ve hizmetleriyle ilk 7 ayda pandemiye rağmen büyümesini sürdürdü