En yüksek konfor şartları için Meva Şehir’in tercihi Wavin oldu

Ankara’nın en büyük ve en kapsamlı konut projelerinden olan Meva Şehir projesinde, Wavin ürünleri tercih edildi. Wavin olarak üstyapı ürün gruplarının tedariğinin sağlandığı projede, Wavin SiTech+ sessiz boru ve ek parçaları ile konut sahiplerine tesisat gürültüsünden uzak, konforlu bir yaşam alanı sunulması hedeflenmiştir.

3 katmanlı yapıya sahip Wavin SiTech+ borusunun iç katmanı, kimyasal aşınmalara karşı dirençli olup dış katmanı ise ani darbelere karşı ekstra mukavemet gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

Mineral katkılı orta katmanı sayesinde maksimum sessizlik seviyesi sağlayan Wavin SiTech+ borunun gürültü önleme seviyesi, Stuttgart Fraunhofer Enstitü’sü tarafından tescillenmiştir. Projede kullanılan yüksek sıcaklık ve basınca dayanıklı Pilsa PPR kompozit cam elyaf takviyeli borular, bina kullanıcılarının yüksek standartlarda sıcak ve soğuk su kullanım suyuna ulaşmasını sağlıyor.

Ayrıca ısıtma sisteminde kullanılan Pilsa Pex(b) kılıflı mobil radyatör bağlantı boruları sayesinde, ihtiyaca yönelik konforlu ısıtma sistemi sağlanmıştır. 107 dönüm arazi üzerine kurulu, 1800 konut ile devasa bir proje olma özelliğini taşıyan Meva Şehir, içerisinde okul, alışveriş merkezi, gölet, fırın ve kafeleri de barındırıyor. Projede tercih edilen Wavin markalı ürünler, Meva Şehir’in daire sahiplerine en üst standartlarda bir yaşam kalitesine sahip olmaları için önemli katkı sağlıyor.

Önceki İçerik“2019 yılı aynı zamanda yeni ihracat pazarlarına odaklandığımız bir yıl oldu”
Sonraki İçerikAdana Ceyhan ve Şırnak Silopi devlet hastaneleri Form ile iklimlendiriliyor