İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Çapa Kampüsünde Üstün Etna Hizmet ve Kalitesi Tercih Edildi

Tarihçesiyle Türkiye’nin en eski ve köklü üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi’nin İstanbul Tıp Fakültesi ÇAPA Kampüsünde, üstün ETNA hizmet ve kalitesi tercih edildi.

Proje kapsamında; HF_EILR kuru rotorlu, frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, ECP serisi ıslak rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, EFP D_DP serisi atık su drenaj pompaları, PFK_KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri ve yangın pompası tesis edilmiştir.

Tesis edilen HF_EILR serisi frekans kontrollü kuru rotorlu sirkülasyon pompaları; günün farklı saatlerinde ısıtma sistemi tarafından talep edilen değişken debi ve basıncı anında karşılamakta, yeni nesil HYDROKON frekans kontrol sürücüsü ve IE3 motoru ile sessiz çalışma, uzun mekanik ömür ve düşük işletim gideri(elektrik sarfiyatı) ile kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunmaktadır.

EILR Serisi Kuru Rotorlu Sirkülasyon Pompası 

Çevreye duyarlı tasarım, ecodesing (ErP 2009/125/EC) direktifine uygun

Evsel, endüstriyel HVAC sistemlerinde sıcak, soğuk su sirkülasyonuna uygun

Maksimum debi : 280 m3/h

Maksimum basınç : 103mSS

Su sıcaklığı : -10 °C …..+130 °C

Bağlantı : DN40 – DN125

Motor : 380V_50Hz Trifaze, IE3 verim

Koruma sınıfı : IP55

Yeniliklere öncülük eden ETNA, gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. 47 yılı aşan üretim ve sektör tecrübesi ile ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih ediliyor ve güvenle kullanılıyor.

 

Önceki İçerikODE Yalıtım’ın 2024 yılındaki ana hedefi küresel pazarlarda daha fazla varlık göstermek
Sonraki İçerikİstanbul Finans Merkezi Projelerinde Lowara İmzası!