Rota Klima Kıbrıs’ta Ege Bölgesi Bayilerini bir araya getirdi

 

Rota Klima Türkiye’nin tüm bölgelerinde bayi ve servis yapısını güçlendirmeye devam ediyor. Ege Bölgesi’nde başarılı geçen 2023 yılının ardından Ege Bölgesi bayileri ile ROTA Klima üst yönetimi Kıbrıs’ta 25-29 OCAK tarihlerinde bir araya geldi.

2023 yılındaki yüksek performanstan dolayı EGE bölgesi iş ortaklarına teşekkür eden ROTA klima üst yönetimi, 2024 yılında daha fazla tüketici memnuniyeti için birlikte neler yapabileceği konusunda bayileriyle birlikte bir değerlendirme toplantısı yaptı.

Özellikle Ege bölgesinde hızlı hizmet vermek için servis yapılanmasına ve servislerin eğitimine önem verilecek çalışmalara ağırlık verildiğini belirten Rota klima yetkilileri, bayileri yeni satış, sevkiyat ve servis yazılımı hakkında bilgilendirdi. Yeni devreye alınan ERP yazılımı ile artık anlık cep telefonundan tüm siparişler, sevkiyatlar, ürüne yönelik bilgiler ve servis işlemlerinin yapılması mümkün hale getirildi. Bu şekilde hem bayilere, hem servislere, hem de tüketicilere çok hızlı ve doğru hizmet vererek fark yaratmanın önemi vurgulandı. Toplantıda ayrıca yeni ürünler hakkında bilgi verildi ve yeni ürünlerin tanıtımı yapıldı. Başarılı geçen toplantının devamında bayiler ve Rota ekibi içerisinde bulunulan yıl için ortak hedefleri ve yapılması gereken aksiyonları planladılar.

Önceki İçerikRota Klima bayi ve servislerini seri eğitimler ile sezona hazırlıyor
Sonraki İçerik“2024’te, bayilerimizle aramızdaki güçlü iletişim ve işbirliği daha da güçlenecektir”