Warmhaus’tan Müşterilerine 360 Derece Hizmet: Warmhaus 360


Warmhaus kusursuz müşteri deneyimini sağlamakamacıyla sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Warmhaus’un müşterileri için özel geliştirdiği Warmhaus 360 mobil uygulaması müşteriye sağlanan tüm hizmetleri entegre olarak sunuyor.

 

Yüzde yüz yerli sermaye ile panel radyatör, kombi, şofben ve duvar tipi yoğuşmalı kazan üreten Warmhaus kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla düzenli olarak ürünlerini ve dijital hizmetlerini geliştiriyor. Bu kapsamda Warmhaus müşterileri için özel geliştirdiği Warmhaus 360 mobil uygulamasını canlıya aldı. Warmhaus 360 uygulaması ile müşteriler için sunulan hizmetler entegre edilerek optimum müşteri memnuniyeti amaçlanıyor.

 

360 Derece Konfor

 

Çağdaş yaşam alanlarına uygun, kaliteli, tasarruflu ve güvenilir ürünlerin yanı sıra bu ürünlerin en verimli şekilde kullanılması için dijital uygulamalar dageliştirerek kullanıcıların hayatlarına konfor katmaya çalıştıklarını belirten Warmhaus Pazarlama Müdürü Derya Karakoç Ok,bu ilke doğrultusunda canlıya aldıkları Warmhaus 360 hakkında şunları söyledi:“Warmhaus 360 uygulaması ile tüketicilerimize bizden aldıkları tüm hizmetlerde 360 derece konfor yaratmayı amaçlıyoruz. Android ve İOS cihazlar için geliştirilen bu mobil uygulama ile tek tuşla çağrı merkezimizi aramadan servis hizmetlerimizden yararlanmak mümkün olacak. Kullanıcılarımız uygulama üzerinden servis talebinde bulunabilecek, ürünleri ve kılavuzlarını inceleyebilecek, daha fazla nasıl tasarruf edebileceklerini öğrenebilecek, ek garanti satın alabilecek ve Warmhaus hakkında tüm yeni haberlere, blog yazılarımıza ve düzenlenen kampanyaların bilgisine ulaşabilecek. Bunların yanı sıra bizimle yazılı iletişim kurabilecekleri Bize Yazın alanından bilgi talep edebilecek, öneri ile geri bildirimde bulunabilecekler”.

 

 

Önceki İçerikVaillant Küçük Akbabaları Koruma Projesi etkive farkındalık alanını genişletiyor
Sonraki İçerikBosch Home Comfort Türkiye’nin en yeni akıllı kombisi