Bosch Home Comfort Türkiye’nin en yeni akıllı kombisi:

Bosch Condens5700i W

 

Bosch Home ComfortTürkiye, “Tam sana göre… Her zaman…” mottosuyla pazara sunduğu yeni yoğuşmalı kombisi Bosch Condens5700i W ile farklı kapasite ihtiyaçlarını, yüksek enerji verimliliği ve doğal gazdan tasarruf etme imkanıyla karşılıyor.

 

Yeni bir yılı karşılamak üzere olduğumuz bugünlerde Bosch Home Comfort Türkiye,

Yoğuşmalı Kombi ailesinin en yeni üyesi olan Bosch Condens5700i W kombiyi pazara sunduğunu duyurdu.

 

İklimlendirme sektörünün önde gelen şirketlerinden Bosch Home ComfortGroup’un üstün teknolojisinin en yeni ürünü olan Bosch Condens5700i W, son kullanıcıların farklı kapasite ihtiyaçlarını 1:10’a varan geniş modülasyon aralığıyla karşılıyor, yüksek tasarruflu ve sessiz bir işletim imkanı sağlayarak konforlu bir ortam sunuyor.

 

Tam sana göre… Her zaman…

Alüminyum-silisyum alaşımlı döküm eşanjörüyle %94 ErP verimliliğine sahip Bosch Condens5700i W, 24/25, 30/30 ve 35/35 kW kapasite seçenekleriyle apartman dairelerinden villalara kadar farklı büyüklük ve ihtiyaçtaki yaşam alanları için güvenilir bir ısıtma ve sıcak kullanım suyu sağlıyor. Ayrıca Bosch EasyControl Akıllı Oda Kumandası ile çalıştırıldığındaA+ enerji verimliliğine ulaşıyor.

 

Enerji tüketimini kontrol etme imkanı

Akıllı teknolojisi sayesinde ısı ihtiyacına otomatik olarak uyum sağlayan Bosch Condens 5700iW’nin, enerji tüketimi göstergesi sayesinde tüketim miktarını kolayca kontrol edebilmek mümkün.Pratik kurulumuyla profesyonellerin işini kolaylaştıran, yerden tasarruf sağlamasıyla dar mekanlarda bile kullanım imkanı sağlayan yeni kombi, renkli ekranı ve kolay kullanılabilen paneliyle kullanıcı dostu özellikte.

 

Önceki İçerikWarmhaus’tan Müşterilerine 360 Derece Hizmet: Warmhaus 360
Sonraki İçerikBuderus uzmanlığının yeni ürünü Logamaxplus GB172i.2 kombi pazara sunuldu