COPA, İsveçli müşterilerini üretim tesislerinde ağırladı

 

COPA Isı Sistemleri, Bursa NOSAB’daki üretim tesislerinde İşveç’ten gelen ve sektör profesyonellerinden oluşan 14 kişilik bir müşteri grubunu ağırladı. Grup, hem radyatör hem de kombi fabrikasını gezerek COPA’nın uluslararası kalite standartlarına uygun yapılan üretim proseslerini yerinde incelediler.

 

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından COPA, İsveç’ten gelen ve sektör profesyonellerinden oluşan 14 kişilik bir müşteri grubunu, Bursa NOSAB’daki üretim tesislerinde ağırladı. COPA’nın İsveç bayileri, hem radyatör hem de kombi fabrikasını gezerek COPA’nın yenilikçi yaklaşımı ve yüksek kaliteli ürünlerini yerinde inceledi.

 

Fabrikadaki üretim süreçlerinin her aşamasını görme fırsatı bulan grup, kalite kontrol ve test işlemlerinin titizliği ve hassasiyeti hakkında da bilgi sahibi oldu. COPA’nın üretim, ihracat, lojistik, iş sağlığı ve güvenliği, kalite ve Ar-Ge departmanlarının da eşlik ettiği gezide; müşteriler çevreci ve yenilikçi COPA ürünlerinin nasıl üretildiğine dair incelemelerde bulundu.

 

COPA, görüşmeler sırasında İsveçli müşterileriyle gerçekleştirdiği 2022 yılı değerlendirmesinde, yüksek kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla önemli başarılar elde ettiklerini vurguladı. 2023 yılında da portföyüne yenilikçi ve çevreci ürünleri eklemeyi hedefleyen COPA, bu kapsamda Ar-Ge çalışmalarına ve ki yatırımlarına devam etmeyi hedefliyor.

Önceki İçerikWilo, deprem bölgesindeki su sıkıntısı için harekete geçti
Sonraki İçerikGF Hakan Plastik, katma değerli ürünlerin yükselişte olduğuna vurgu yaptı