Finber Holding’in tercihi Fes Klima oldu

Ar-Ge ve yerli üretime yaptığı yatırımlarla endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına verimli çözümler sunan Form Endüstri Tesisleri, Finber Holding’in Bursa’da yer alan iki farklı fabrikasının doğal serinlik ihtiyacını karşılıyor. Finber Holding Dokuma Fabrikası ve Gökyıldız Tekstil Fabrikası’nın serinleme ihtiyacına Fes Klima evaporatif soğutma üniteleriyle çözüm sunuyor.

Form Endüstri Tesisleri, güçlü sektör tecrübesi, Ar-Ge ve yerli üretime verdiği değerle endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına çözüm sunan ürünler geliştirmeye devam ediyor. Başarılı referansları ve kaliteli ürünleriyle öne çıkan Form, Finber Holding’in Bursa’da yer alan iki farklı fabrikasının evaporatif soğutma projesine imzasını attı.

Fabrikaların doğal serinliğini sağlamak adına toplamda 26 adet Fes Klima evaporatif soğutma ünitesi kullanıldı. Fabrikalara tedariği sağlanan Fes Klima evaporatif soğutma üniteleri, düşük yatırım maliyeti ve minimum enerjiyle maksimum serinletme sağlamasıyla öne çıkıyor. Hava ve suyu kullanarak mekanlarda doğal bir serinlik sağlayan Fes Klima, kapalı alanları filtre edilmiş yüzde 100 taze hava ile buluşturuyor.

Fes Klima üniteleri, kompresör ve soğutma gazı olmadan sağladığı serinlik sayesinde endüstriyel tesisler, tekstil atölyeleri, plastik enjeksiyon fabrikaları, dökümhaneler, sanayi mutfakları, yemekhaneler, tersaneler, çadırlar, düğün salonları, depolar gibi yoğun çalışılan büyük hacimli mekanlardaki iş verimliliğinde de artış sağlıyor. Düşük yatırım maliyeti ve minimum enerjiyle maksimum serinleme sağlayan Fes Klima, hava ve suyu kullanarak mekanları doğal serinlikle buluşturuyor.

Önceki İçerikGölcük Devlet Hastanesi Projesi’nde Aldağ klima santralleri tercih edildi
Sonraki İçerikVaillant  ‘VRT 36F’ oda termostatı, tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor