Granit Ev Gereçleri, Sunviatube ile aydınlanıyor

Yerli üretim yatırımları ve uluslararası iş birliklerinden oluşan güçlü ürün gamıyla endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına verimli çözümler sunan Form Endüstri Tesisleri, Sunviatube ile Granit Ev Gereçleri AŞ fabrikasına doğal aydınlatma sağlıyor.

1960 yılından bu yana dayanıklı tüketim ürünleri üreten Granit Ev Gereçleri, İzmir Pancar OSB’de bulunan fabrikasını Sunviatube ile doğal olarak aydınlatıyor. Enerji verimliliğinin ve sürdürülebilirliğin ön plana çıktığı bu dönemde, üretim kalitesini düşürmeden enerji tüketimi sağlamak isteyen Granit Ev Gereçleri AŞ, depo alanında kullandığı 43 adet Sunviatube ile bu durumu çözüme kavuşturdu.

Sunviatube, dış ortamdan gün ışığını kontrollü bir şekilde alarak iç mekanlara taşınmasını sağlıyor. Yapısı sayesinde gün ışığını avantajlı hale getirerek konforlu aydınlatma sağlayan Sunviatube; sararma dayanıklı, yüksek ısı kazancı, UV dayanımı, sera etkisi yaratmaması, basit bir yapıya sahip olması ve işletme giderlerinin yok denecek kadar az olması özellikleriyle öne çıkıyor.

Önceki İçerikAnkara’daki NEV 201 Projesi’nde Hoval marka ürünler tercih edildi
Sonraki İçerikİmbat klima cihazları uluslararası havalimanlarında