Mitsubishi Heavy kalitesi 5 yıl garantili

Form, yalnızca yaz sıcaklarında değil kış soğuklarında da enerji tasarruflu iklimlendirmesiyle tercih edilen Mitsubishi Heavy klimaları 5 yıllık garanti süresiyle taçlandırıyor. 5 yıl garanti süresi, bireysel satın alımlarda ve monosplit duvar tipi klimalarda geçerli.

Form MHI Klima Sistemleri, yüzde 19 daha az elektrik harcayan bütçe dostu Mitsubshi Heavy klimalarıyla yalnızca sıcak havalarda değil soğuk kış aylarında da mekanları üstün Japon teknolojisiyle buluşturuyor. Split klimaların her mevsim tercih edilmesiyle kullanıcılarının konforunu göz önünde bulunduran Form, R32 gazlı çevreye duyarlı monosplit (Trend, Premium, Diamond ve DiamondEco serisi) klimalarının garanti süresini 5 yıla uzattı.

Enerji verimliliği yüksek, çevreci, insan sağlığı ve konforunu ön planda tutan yeni nesil Mitsubishi Heavy split klimalar, üstün özellikleriyle tercih ediliyor. R32 soğutucu akışkan sayesinde R410A gazlı muadiline göre yüzde 19 daha az elektrik harcarken doğayı da koruyor. Sadece Form-Mitsubishi konsept mağazalarında satışa sunulan R32’li Mitsubishi Heavy klimalar, ayrıca üstün filtrasyon ve kendi kendini temizleme özellikleriyle de ortam havasını hijyenik ve taze tutarak sağlığınızın korunmasına katkıda bulunuyor.

Önceki İçerikYeni nesil kombi Confeo Premix, hem içinizi hem de cebinizi ısıtıyor
Sonraki İçerikForm, yerli üretim hacmini genişletiyor