Form Endüstri Ürünleri, yetkili servisleriyle Kıbrıs’ta buluştu

Form Endüstri Ürünleri AŞ, Türkiye genelindeki yetkili servisleriyle Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de yoğun katılımlı bir buluşma etkinliği gerçekleştirdi. 19-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen servis buluşması organizasyonu bilgilendirici sunumlar, workshoplar ve gezilerle verimli bir şekilde tamamlandı.

Form Endüstri Ürünleri ile yetkili servislerini bir araya getirerek firma kültürünü paydaşlarına yakından tanıtma imkanı sunan organizasyonda firma tarihçesi, referanslar, yeni ürünler, üretim tesisleri gibi konularda bilgilendirme yapıldı. Bununla birlikte “Servis Kalitemizi arttırmak ve işleyişimizi daha verimli hale getirmek için neler yapmalıyız?” konu başlığı altında gerçekleştirilen workshop ile Form Endüstri Ürünleri’nin satış sonrası hizmetlerini iyileştirecek çözümler hakkında paylaşımlar yapıldı. Uzun yıllardır Form ailesinin bir parçası olan servislerin de unutulmadığı etkinlikte 5. ve 10. yılını dolduran yetkili servislere plaket takdim edildi.

Form Endüstri Ürünleri’nin satış sonrası hizmet kalitesini bir adım öteye taşımak hedefiyle gerçekleştirilen organizasyon tarihi mekan gezileriyle son buldu.

Önceki İçerikEmas, ALFA Awards’ta ‘ısıtma’ kategorisinde altın ödülün sahibi oldu
Sonraki İçerikArslanlar Endüstri, sektördeki gelişmeleri ve yeni ürünleri değerlendirdi