Alarko Carrier, inovatif ürünlerine Toshiba USX Chiller ısı pompasını ekledi

 

Bu cihazlar, dış hava sıcaklığı 43 derece olsa bile suyun sıcaklığı 55 dereceye kadar ulaştırabiliyor. Toshiba USX ısı pompaları, geniş çalışma aralıklarında çalışabilen hem ısıtma hem soğutma yapabilen inverter kompresörlü modüler cihazlardır. Yazın düşük hava sıcaklıklarında soğutma, kışın ise yüksek hava sıcaklıklarında ısıtma yapabilme kabiliyetine sahipler. Modüler olduğu için, dar alanlarda da yan yana kullanılabiliyor ve bu da yerden tasarruf sağlıyor. Üç kapasitede satışa sunulan USX ısı pompası ve Chiller cihazları (150kW, 170kW, 200kW) istenildiğinde 128 cihaza kadar birbirleriyle haberleşerek tek bir cihaz gibi sistemin sürdürülmesini sağlıyor.

 

Toshiba USX Modüler Isı pompaları ve soğutma grupları düşük sıcaklıklarda su temini, kesintisiz çalışma ve yedekleme özelliği, elektrik kesintilerinin akabinde otomatik devreye girme gibi birçok özellik sayesinde sadece konfor amaçlı değil, endüstride de kullanım alanı olan inovatif bir cihazdır.

  • Optima sirkülasyon pompası: Eksik olan kapasiteler ve bina otomasyon sistemine bağlanma projesi tamamlandı. Avrupa ihracat pazarı için sertifikasyon süreci devam ediyor.

 

  • Isı pompası: İç pazarda yüksek bir pazar payı bulunuyor. Üretim için de yatırımlar devam ediyor. Alarko Carrier 2023’te yeni ürünü piyasaya sürecek. Önce split tip, daha sonra da monoblok cihazı piyasada olacak.

 

Önceki İçerikİSİB’ten, Endonezya Refrigeration & HVAC Fuarı’na milli katılım organizasyonu
Sonraki İçerikİSİB’ten Aquatherm Taşkent Fuar’ına milli katılım organizasyonu