Yeni akü sistemi AMPShare, Rothenberger müşterilerine ek avantajlar sunuyor

 

Üreticiler arası akü sistemlerinin profesyonel kullanıcılar için birçok avantajı vardır. Rothenberger, Bosch ve Fein firmaları yeni bir akü platformu kurdu: AMPShare. Temel, Bosch’un kanıtlanmış 18 V akü teknolojisidir. 25’ten fazla lider marka şu anda AMPShare iş ortağıdır ve önümüzdeki günlerde bu artacaktır. Yeni akü platformunun küresel erişimi ve kullanılabilirliği şu anda dahi sektöründe en üst sıradadır. Şu anda piyasada 80 milyon uyumlu akü bulunmaktadır. Rothenberger, Frankfurt’taki Uluslararası ISH 2023 fuarında AMPShare arayüzlü makinelerini müşterilerine sunacaktır.

AMPShare, kurucu şirketler Rothenberger, Bosch ve Fein tarafından başlatılan yeni, üreticiler arası küresel akü ortaklığının adıdır. “Amper”, elektrik akımının temel birimi Amper’i, “Share- Paylaş” ise sürdürülebilirlik fikrini vurgulayan paylaşım anlamına gelir. Amaç, profesyonel kullanıcılara, çok sayıda profesyonel marka, uygulama alanı ve ülkede uyumlu, kapsamlı bir ürün yelpazesine sahip, teknolojik olarak lider bir 18 Volt akü sistemi sunmaktır. AMPShare, kullanıcı faydasını artırma vaadiyle ortak bir akü platformuna katılan birinci sınıf profesyonel makine üreticilerinin ortaklığıdır. Diğer ortaklar yakında açıklanacaktır.

 

Çok çeşitli büyük profesyonel elektrikli el aletleri üreticilerine sahip bir akü sisteminin avantajları açıktır. Üreticiler arası akü sistemleri, daha az akü ve şarj cihazı satın alınması gerektiğinden kullanıcılar için bir maliyet avantajı sağlar. Ayrıca, günlük işlerde, üreticiler arası akü sistemlerine sahip aletler ve makineler iki kat daha fazla fayda sağlıyor. İş süreçleri optimize edilmiştir çünkü artık her alet için doğru şarj cihazını aramaya gerek yoktur. Sahadaki işler daha sorunsuz tamamlanabilir, alet ve makinelerin taşınması kolaylaşır ve depolama daha az yer kaplar. Artık AMPShare ile profesyonel kullanıcılar, satılan 80 milyon akü ile küresel erişim ve uyumluluk ile farklı üreticilerin araçları için geniş bir uygulama yelpazesine sahip. AMPShare Alliance‘ın kurulmasıyla birlikte, üreticiler arası akü sistemi 25’ten fazla profesyonel markaya ulaştı. 2023’ün sonuna kadar platformda 300’den fazla uyumlu akü aleti mevcut olacak. Önümüzdeki günlerde daha fazla üretici takip edecektir.

Önceki İçerikKSB’den bir yenilik daha dünya pazarında: Yeni nesil yüksek verimli ısıtma sirkülasyon pompaları Calio Pro (Z)
Sonraki İçerikXylem’den sürdürülebilir geleceğe katkı sağlayan havalandırma çözümleri