Termo Teknik bayi toplantıları düzenliyor

 

Çorlu’da, dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasına sahip olan, yeni üretim hattı, depolama, otomatik paketleme ve bayi ağı yatırımlarına devam eden Termo Teknik’in yönetimi, pandemi sonrası yüz yüze bayi toplantıları düzenliyor.

 

Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen ısı sistemleri tedarikçilerinden birisi olan, Çorlu’da kurulu bulunan fabrikasında Silüet ve Termolux serisi panel radyatörleri üreterek yurt içi ve yurt dışına satışını gerçekleştiren, İngiltere’de 110 yılı aşkın tecrübe ve 6 Sigma ile üretilen Logic Premix Yoğuşmalı Kombi ile Evomax 2 duvar tipi yoğuşmalı kazan serisini Türk tüketicisine sunan Termo Teknik’in yönetimi, Türkiye ve dünyayı etkisi altına alan kovid- 19 salgını sonrasında yüz yüze bayi toplantıları düzenleme kararı aldı. Termo Teknik Türkiye Satış Müdürü Cem Bayramoğlu, pandemi döneminde aileden görülen iş ortakları ile online olarak ve tekil ziyaretler yoluyla yoğun bir iletişim sürdürüldüğünü, bu iletişimin, mayıs ayından itibaren yüz yüze seminerler ve toplantılarla boyutlanacağını söyledi.

 

Termo Teknik Türkiye Satış Müdürü Cem Bayramoğlu, “Hasret bitiyor”

 

Termo Teknik’in bayileri ile birlikte büyük bir aile olduğunu ve bayileri ile uzun dönemli çalışma anlayışına bağlı olarak güven esasına dayalı bir iletişim sürdürdüğünü hatırlatan Bayramoğlu şöyle devam etti: “Pandemi sürecinde, uzun süreli iş ortaklığına sahip olduğumuz bayilerimizle ortak akıl geliştirerek sorunları birlikte çözdük. Korona virüsün iş ortamına etkileri ve bu etkilerin nasıl giderileceği konularında sürekli bilgilendirmeler yaptık. Bayilerin gerekli önlemleri en üst düzeyde alarak faaliyetlerine devam edebilmesi için ürün tedariğini kesintisiz sağladık. Baharla birlikte hasret bitiyor. Düzenleyeceğimiz seminerlerle hem bayilerimizle özlem gidereceğiz, hem de ürünlerimizdeki yeniliklerimiz ve fabrikamızda yaptığımız yeni yatırımlar hakkında iş ortaklarımıza bilgi vereceğiz.”

 

“Başta Evomax 2 olmak üzere tüm ürünlerimize daha gelişmiş bir destek sağlamanın yolunu açacağız”

 

Bayramoğlu, Termo Teknik’in zorlu süreçlerden başarıyla çıkan altyapı, finansal güç, deneyim ve bayi yapısına sahip olduğunu hatırlatarak, pandemi sürecinde Evomax 2 duvar tipi yoğuşmalı kazan serisinin Türkiye’ye sunulduğunu ve gerekli eğitimlerin online olarak başarıyla verildiğini söyledi. Isıtma ve havalandırma endüstrisinde “Yenilik, mükemmellik ve başarıya destek ödülü” olarak verilen İngiltere merkezli ‘HVR Awards’a, ‘Ticari-Endüstriyel Isıtma Ürünü’ kategorisinde sahip olan Evomax 2 premix duvar tipi yoğuşmalı kazanların taşıdığı üstün özellikler ve sağlanan bayi desteği ile kısa zamanda tanındığını ve beğenilerek kullanılmaya başlandığını belirten Bayramoğlu, “Düzenleyeceğimiz seminerlerimizde bayilerimize ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi vermenin yanı sıra onlardan gelen soruları da yanıtlayacağız. Böylece başta Evomax 2 olmak üzere tüm ürünlerimize daha gelişmiş bir destek sağlamanın yolunu açacağız” dedi.

 

“Bayilerimizin yanındayız”

 

Termo Teknik’in Türkiye’de 56 yıllık bir geçmişe sahip,  güçlü ve köklü bir kuruluş olduğunu vurgulayan Bayramoğlu, “Elimizdeki olanakların tümüyle, iyi günde kötü günde iş ortaklarımızın yanında olmayı gelişim stratejimizin bir parçası olarak görüyoruz” dedi.

 

Bayramoğlu, Türkiye’nin tamamında tüketiciye ulaşan Termo Teknik’in, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile faaliyet gösterdiğini vurgulayarak şunları söyledi: “Ürünlerimizin satış, montaj ve tamirini gerçekleştiren iş ortaklarımız faaliyetimizin en önemli parçalarından birisini oluşturuyor, Termo Teknik ailesi olarak en iyiyi yapmak, müşterilerimize üst kalitede hizmet vermek amacıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Önceki İçerikPa-Flex Kauçuk, İngiltere Uk Construction Week 2022 Fuarı’ndaydı
Sonraki İçerikWilo, Four Essentials’da sektör paydaşlarıyla buluştu