İSKİD bursiyerlerinden üye firmalara ziyaret

İSKİD bursiyerleri, İSKİD üyesi Systemair firmasının Dilovası Kocaeli Demirciler Organize Sanayi ‘de yer alan fabrikası ile Vestel’in Levent İstanbul Genel Müdürlük binasına ziyarette bulundular.

 

Üniversite – Sanayi buluşmaları kapsamında, 17 Şubat’ta İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi 3 ve 4. sınıf makine mühendisliği öğrencilerinden oluşan grup, Systemair firmasının Dilovası Kocaeli fabrikasını ziyaret etti. Fabrikanın üretim ve Ar-Ge ekibi ile de bir araya gelen mühendislik adayı öğrenciler, Ar-Ge departmanından ürünlerin çalışma prensipleri ve üretim ile ilgili, diğer teknik konular hakkında ise yetkililerden bilgiler aldılar. Sorularına detaylı cevaplar alan öğrenciler, verimli bir gün geçirdiler.

 

24 Şubat’ta ise Vestel firmasının Levent Genel Müdürlük binasını ziyaret eden Marmara Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve Ticaret Üniversitesi 4. sınıf makine mühendisliği öğrencileri; ürün yönetimi, satış ve pazarlama departmanları yetkilileriyle görüşerek firmanın çalışmaları ile ilgili bilgiler aldılar. Vestel’in farklı birimlerindeki çalışma ve iş takibi konularında bilgi sahibi olan öğrenciler, yaptıkları ziyaret ile eğitim ve profesyonel iş yaşamları için önemli bilgiler edinme fırsatı buldular.

Önceki İçerikİSKİD, 30 yıldır sektöre değer katıyor
Sonraki İçerikSOSİAD’ın düzenlediği Alternatif ve Doğal Soğutkanlar Web Semineri uluslararası büyük bir katılımla gerçekleşti