COPA, Baran Isı ile bayilik anlaşması imzaladı

 

Yüksek verimli iklimlendirme çözümleri sunan COPA Isı Sistemleri, sektörün güçlü oyuncularından Baran Isı ile distribütör bayilik için anlaşmaya imza attı. Bu iş birliği ile COPA, ürünlerinin Marmara Bölgesi’ndeki satış ve dağıtım ağını güçlendirerek 2022 yılındaki büyüme hedeflerini gerçekleştirmeyi planlıyor.

 

İklimlendirme sektörünün yenilikçi ve öncü markası COPA, çevreye saygılı, üstün tasarruf sağlayan ve yenilikçi ürün gruplarını en kaliteli ve en hızlı şekilde kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Yurt içinde 30’un üzerinde distribütör bayiliği ile tüketicilerine ürün ve hizmet veren COPA, bu doğrultuda Türkiye’nin en büyük distribütör bayilerinden Baran Isı ile anlaşma sağladı. COPA, Marmara Bölgesi’nde güçlü satış kanallarına sahip olan Baran Isı ile gerçekleştirdiği bu çözüm ortaklığıyla birlikte sektördeki büyüme ivmesini arttırmayı hedefliyor.

COPA Türkiye Satış Müdürü Can M. Zengin, “Bu anlaşmayla birlikte Marmara Bölgesi’nde daha çok satış noktasına ulaşmayı hedefliyoruz”

 

Bayilik anlaşması hakkında bilgi veren COPA Türkiye Satış Müdürü Can M. Zengin, “Sektörümüzün tecrübeli ve başarılı bayilerinden biri olan Baran Isı ile çalışmaya başlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. İşimize katma değer sağlayacağına inandığımız Baran Isı, satış kanalında da COPA’ya önemli bir güç kazandıracak. Bu anlaşmayla birlikte Marmara Bölgesi’nde daha çok satış noktasına ulaşmayı ve iş ortaklarımıza yeni fırsatlar sunmayı hedefliyoruz. Satış ve dağıtım alanındaki ağımızı genişlettiğimiz bu anlaşmayla birlikte müşterilerimizin taleplerine daha hızlı yanıt vereceğiz” dedi.

 

Baran Isı Genel Müdürü Yücel Baran ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Baran Isı olarak COPA gibi sektörün önemli markalarından biriyle anlaştığımız için çok mutluyuz. Ekip olarak tüm şubelerimizde COPA’nın ürünlerini daha çok kullanıcı ve iş ortağımıza ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu anlaşma sonucunda müşterilerimize daha hızlı ve katma değerli çözümler sunmayı hedefliyoruz.”

Önceki İçerikGF Hakan Plastik, GF Piping Systems ile ilgili bir bilgilendirme eğitimi düzenledi
Sonraki İçerikİzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik’in genç meslektaşlarına örnek olacak yaşam hikayesi