Ferroli Türkiye, ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti’nde bu yıl da birincilik elde etti

Ferroli Türkiye – Bestherm İklimlendirme, şikayetvar.com tarafından düzenlenen “Achievement in Customer Excellence – Mükemmel Müşteri Memnuniyeti” Isıtma Sistemleri kategorisinde Diamond ödülüne layık görüldü. Ferroli Türkiye – Bestherm İklimlendirme, bu ödülle birlikte satış sonrası hizmetlerdeki başarısını bu yıl da birincilikle taçlandırmış oldu.

Ödülü ekibiyle birlikte alan satış ve pazarlama müdürü Seyit Gürkan Arık, konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “Ferroli Türkiye ailesi olarak bu ödülü 2 yıl üst üste lider olarak hak etmek bizleri onurlandırmaktadır. Başarımızda satış sonrası hizmetler kadar üretim, Ar-Ge, satış ve diğer bölümlerimizde çalışan emektar arkadaşlarımızın da katkısı var. Bu sebeple onlara da teşekkür ederim. Ödülümüzü şirketimizin kadın çalışanlarına ithaf eder, tüm kadınlarımızın Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlarım. Ekip olarak başarılarımızın daim olmasını diliyorum. Organizasyonumuzun baş mimarı genel müdür yardımcımız Serap Erakçora’ya ödülümüzü takdim ederim.”

Türkiye’nin müşteri memnuniyetini en kapsamlı ve uçtan uca ölçen platformu Şikayetvar tarafından düzenlenen A.C.E. Awards ödülleri 8 Mart Salı günü Çırağan Palace Kempinski’de sahipleri buldu. 150 bin markanın, 7,5 milyon bireysel üyenin ve aylık milyonlarca ziyaretçinin buluştuğu Şikayetvar, 20 yıllık tecrübesiyle mükemmel müşteri deneyimini yaşatan markaları yedinci kez belirledi.  Markaların gerçekleştirdiği şikayet yönetiminin temel alındığı A.C.E Awards’da Şikayetvar, şikayetçi müşterilere yönelik yılda 1 buçuk milyonun üzerinde anket gerçekleştiriyor. Markalara takdim edilen A.C.E Awards, gerçek tüketicilerle yapılan anketlerin oluşturduğu “Müşteri Deneyimi Endeksi” baz alınarak ölçümleniyor.

Önceki İçerikGaziantep, Nizip 400 yataklı devlet hastanesi Doğu İklimlendirme ile nefes alıyor
Sonraki İçerik“Enerji verimliliği ve tasarrufunun en büyük etkilerinin yoğun kullanım alanları olan endüstriyel uygulamalarda olduğunu biliyoruz”