Sanayicinin gözdesi yine Lennox oldu

 

İklimlendirme sektörünün öncülerinden Form Şirketler Grubu çatısı altındaki Form Endüstri Ürünleri, 2021 yılında Lennox marka yerli üretim paket klimalarla birçok sanayi tesisine verimli çözümler sundu.

 

Form, geniş ürün yelpazesi ve 56 yılı aşkın sektör tecrübesiyle 2021 yılında yine birçok projenin tercihi oldu. Lennox Paket Klimalar’ın lisanslı üreticisi olan Form, iklimlendirme ve taze hava konusunda verimli ve etkin çözümler sunuyor.

 

Femaş Grup’un, Remay Metal Kayseri fabrikasına daha önceki yıllarda da Lennox rooftop çözümleri sunan Form, yüksek kaliteli ürünleri ve uzman mühendislik hizmetiyle 2021 yılında Femaş Remay tarafından özellikle tekrar tercih edildi. Projeye, toplamda 1,340 kW kapasitede 11 adet doğal gaz ısıtmalı rooftop satışı gerçekleştirildi. Flexair serisi Lennox Paket klimalar, fabrikanın boya kabinlerinin hitap ettiği alanlarda sıcaklık ve nem kontrolü yaparak boya kalitesinin artmasını sağlıyor.

 

Form Endüstri Ürünleri, 2021 yılında Sasa Polyester, Cms Jant, Bak Gravür, Modern Ambalaj, Altunkaya Holding Lidersan Ambalaj ve Wagner Kablo gibi endüstride bulunan birçok fabrikanın iklimlendirme ve proses ihtiyaçlarını Lennox Paket Klima sistemleri ile çözdü.

Lennox paket klimalar, Eurovent sertifikalı plaka ve tambur tip ısı geri kazanım opsiyonları, %100 taze hava ile çalışabilme opsiyonu, standart freecooling ile bedava iklimlendirme sağlayabilmesiyle öne çıkıyor. Aynı zamanda Multi Scroll (çoklu scroll) kompresörü ve bağımsız soğutma devresi ile yüksek verim sunarken, EC fanı ile %30’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Düşük ses seviyesiyle de kullanım konforu sunuyor.

Önceki İçerikFORM MHI Klima Sistemleri’nde 4 yeni üst düzey atama
Sonraki İçerikFORM Endüstri Tesisleri’nin Yeni Fabrika Müdürü Murat Özer oldu