Bosch Termoteknik Altın Lider Ödülleri’ne layık görüldü

 

Isıtma-soğutma sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknik’in Pazarlama Yöneticisi Ali Aktaş, Altın Lider Ödülleri CMO kategorisinde ödülün sahibi oldu.

 

Türkiye’de iş dünyasında çalışanların tekil oyu ile katıldığı Altın Lider Ödülleri’nde oylamalar 25 Kasım tarihinde sona erdi. “Altın Lider Ödülleri” platformunda 35 binin üzerinde oy kullanıldı ve en fazla oy alan liderler, farklı kategorilerde ilk 50’ye girerek 2021’in Altın Lideri olarak açıklandı.

Bosch Termoteknoloji CMO’su (Pazarlama Yöneticisi) Ali Aktaş; pazarlama alanında hayata geçirdiği yenilikçi projeler, Bosch ve Buderus iklimlendirme markalarının reklam faaliyetleri, sadakat yönetimi, dijital pazarlama çalışmaları ve tüm son kullanıcı ve iş ortaklarına yönelik pazarlama aktiviteleri değerlendirilerek verilen oylar sonucunda Altın Lider Ödülleri CMO kategorisinde ödülün sahibi oldu.

 

Ali Aktaş ödülü şirketi ve ekibi adına kabul ederken “Günümüzün değişkenliği ve hızı karşısında pazarlama stratejilerimizi belirlerken hayatın akışına uyumlu, hayal gücü yüksek ve ayakları yere basan projeler geliştirmek için çalışıyoruz. Her zaman ‘akışta pazarlama’ mottosunu işlerimize yansıtmaya önem gösteriyoruz. Ekibimiz ve yüksek kaliteli ürünlerimizle müşterilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz” diyerek tüm oy verenlere teşekkür etti.

 

 

Önceki İçerikBaymak, 2021 yılında 14 ayrı bölgede, bayi ve servislerine ısı pompası eğitimi verdi
Sonraki İçerikBosch Termoteknik tasarruflu ısınma ve dünyanın geleceği için çalışıyor