Panasonic Thea IQ Multis, Design Turkey ‘İyi Tasarım’ Ödülü’nün sahibi oldu

 

Panasonic Life Solutions Türkiye Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen Panasonic Thea IQ Multis, Design Turkey ‘İyi Tasarım’ ödülüne layık görüldü. Panasonic Life Solutions Türkiye Enerji Sistemleri İş Bölümü Başkan Yardımcısı Orhan Ünal, hayata değer katan ürün ve çözümler geliştirmek adına Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürdüklerini ve Design Turkey İyi Tasarım ödülünü almaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya” için yeni nesil teknolojiler ve ürünler geliştiren Panasonic Life Solutions Türkiye, konfor, güvenlik ve enerji verimliliği sağlayan ürünleri ile yaşama değer katmaya devam ediyor. Panasonic Life Solutions Türkiye Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen, Thea IQ KNX Multi Fonksiyonel Anahtar MultiS, Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödül Töreninde ‘İyi Tasarım’ ödülüne layık görüldü.

T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu iş birliğiyle Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan Design Turkey ödül programı T.C. Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş, TİM Başkanı İsmail Gülle ve Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay’ın da katılımıyla gerçekleşti.

Panasonic Life Solutions Türkiye’yi temsilen törene; Enerji Sistemleri İş Bölümü Başkan Yardımcısı Orhan Ünal, Endüstriyel Tasarımcı Mirzat Koç, Ar-Ge Genel Müdürü Oktay Nak, Kurumsal Ar-Ge Müdürü Çiğdem Yürür ve Endüstriyel Tasarımcı Sevde Uçmak katıldı.

Ünal: “Hayata değer katan ürünler için çalışıyoruz”

Panasonic Life Solutions Türkiye’nin insan odaklı yaklaşımlarla daha iyi ve konforlu bir yaşam sunma misyonuna vurgu yapan Enerji Sistemleri İş Bölümü Başkan Yardımcısı Orhan Ünal, “Design Turkey gibi önemli bir ödüllendirme sürecinde ‘İyi Tasarım’ ödülüne layık bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Thea IQ KNX Multi Fonksiyonel Anahtar MultiS’in tasarımında ve üretiminde emeği geçen Sayın Mirzat Koç’a ve tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Thea IQ Multis hakkında da bilgi veren Orhan Ünal sözlerine şöyle devam etti: “Ar-Ge Merkezi ve İş Partnerimiz olan Uluslararası Endüstriyel Tasarımcı Mirzat Koç tarafından geliştirilen Thea IQ KNX Multi Fonksiyonel Anahtar MultiS; aydınlatma, perde-panjur ve iklimlendirme kontrolünü tek bir noktadan yaparak mekânlarda konfor ve enerji tasarrufu sunuyor. Panasonic’in yüksek teknolojisiyle donatılan ürün, dünyanın ilk LED’li elektrik anahtarı olan Thea Blu’nun yalın çizgilerini de koruyor. Panasonic Life Solutions Türkiye olarak, hayata değer katan ürün ve çözümler geliştirmek üzere Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Önceki İçerik Doğru ve ekonomik ısıtmada tercih: radyant sistemler
Sonraki İçerikFriterm ürünleri, Ar-Ge ve inovasyon açısından yine dikkat çekti