Tasarruf ve yüksek performans ustası yeni kombi Daikin CSU Premix ile tanışın

 

İnovatif ürünleriyle iklimlendirme sektörünün trendlerini belirleyen dünya devi Daikin, soğutmadan sonra ısıtmada da iddiasını yeni ürünü tam yoğuşmalı CSU Premix kombi ile sürdürüyor. Kombinin en önemli komponentlerinden biri olan elektronik kartı ve ısı eşanjörünün uzman ve deneyimli Daikin Ar-Ge ekibi tarafından geliştirildiği yeni ürün CSU Premix, kompakt tasarımının yanı sıra optimum performansıyla da öne çıkıyor. 1:6 modülasyonu sayesinde cihazın dur/kalk çalışmasının engellendiği, böylece sistem kayıplarının minimize edildiği ürün dakikada 12 litre sıcak su sağlıyor. Daikin kombi ailesinin yeni ürünü 24 kW kapasiteli CSU Premix, tasarruf ve konforun yeni adresi olarak dikkat çekiyor.

İklimlendirme sektörünün öncü ve çevreci markası Daikin, yüksek teknolojili yeni ürünleriyle kombi ailesini büyütmeye devam ediyor. Mevcut kombi modellerine şimdi de tam yoğuşmalı CSU Premix kombiyi ekleyen Daikin, tüketicilere yüksek konfor ve tasarrufun kapısını aralıyor. Rakiplerinden 1:6 gibi yüksek modülasyonla ayrışan Daikin CSU Premix, bu sayede cihazın dur/kalk çalışarak daha fazla enerji harcamasını önlerken ateşleme sırasında açığa çıkan zararlı madde emisyonlarını da ortadan kaldırıyor. Isıtma konforunu en iyi seviyeye çıkaran yüksek modülasyonun yanı sıra küçük boyutu ile de fark yaratıyor.

Kolay anlaşılan ve rahat kullanılabilen LCD ekranı, kompakt tasarımı ile estetik bir görünüme sahip olan Daikin CSU Premix optimum performansı ile de göz dolduruyor. Boyut olarak 27 kg. eni 40 cm., boyu 59 cm., derinliği 25,5 cm. olan cihaz, kompakt olması ile de kullanıcılara yer avantajı sağlıyor. Isı eşanjörü ve bir kombinin en önemli komponentlerinden biri olan elektronik kartı uzman Daikin Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen ve dizayn edilen yeni ürün CSU Premix kombi, modülasyonlu fan, frekans kontrollü pompa ve premix yanma gibi özellikleriyle ısıtma konforunu artırırken tasarruf hanesini yukarılara taşıyor.

Bulunduğu iklim koşuluna göre değişmekle birlikte doğal gaz hattı olan her yerde ortalama 240 metrekareye kadar olan alanlarda ısıtma ve sıcak su ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan ürün, ErP’ye göre yüzde 93 (yüzde 109) verime sahip. Geniş baca kullanımına sahip olan CSU Premix, dakikada 12 litre sıcak su sağlayarak büyük bir konfor sağlar.

Daikin kombi ailesinin yeni ürünü tam yoğuşmalı CSU Premix kombi son derece güvenlidir. Donmaya, aşırı ısınmaya, basınç değişikliklerine karşı güçlü emniyet sistemleriyle donatılmıştır. Gelişmiş baca emniyet sistemiyle de güvenlik çıtasını üst noktaya çıkarır. Bunun yanı sıra opsiyonel olarak sunulan kablolu ya da kablosuz versiyonları bulunan yeni Daikin akıllı kontrol cihazları ile de tam uyumlu çalışan cihaz, bu koşulda haftalık program yapabilme, ekonomi-konfor- gece/gündüz gibi çeşitli modlarla hem daha konforlu hem daha verimli bir hale gelebiliyor.

Önceki İçerikCOPA Eomix Plus akıllı tasarruf özellikleriyle fark yaratıyor  
Sonraki İçerikBomaksan, fuardan yeni işbirlikleri ile döndü