Mira Isı’dan elektrikli radyant ısıtıcı

Elektrikli radyant ısıtıcılar, doğal gazlı ısıtmaya alternatif olarak pratik ve hızlı ısıtma çözümü sunan ideal ısıtıcılardır. Elektrik enerjisi nakil hatlar ile kolayca iletilebildiğinden engebeli alanlarda, şantiye, konteynır ofis, inşaat alanlarında, kısacası doğal gazın ulaşamadığı yerlerde tak ve ısıtma özelliği sunduğunu görüyoruz; herhangi bir elektrik prizine bağlanabilen bu cihazlar mekân ortamını kısa sürede ısıtmaya hazır hale gelir. Ofisinizi taşınsanız dahi, gittiğiniz yerde elektrikli radyant ısıtıcıyı kolaylıkla monte edip, bulunduğunuz ortamı güvenle ısıtmanız mümkündür. Doğal gaza göre artı bir avantaj, sizi oluşabilecek maliyetten çekeceğiz stresten kurtarır. İşinizi, toplantılarını aksatmazsınız; önemli misafirlerinizi sıcak bir atmosferde ağırlamanın ve onlara sunumlarınızı başarı ile tamamlayacaksınız.

Temel çalışma prensibi Güneş’in canlı ve cansızları ısıtmasına dayanan radyant teknolojisi sayesinde, cafe ve restoran sahipleri bu teknolojisinin faydalarından yararlanıyor. Yeme-içme mekanlarını ziyaret eden müşterilerine sımsıcak bir ortam yaratmanın ayrıcalığını yakalıyor.

Elektrikli radyant ısıtıcı modellerini seçerken Mira Heating’in sizlere sunduğu modellere göz atmanızı öneriyoruz, farklı Watt seçeneklerinde kendinize en uygun cihazı alabilirsiniz. Firma, elektrikli radyant ısıtma teknolojisi yakından takip ediyor, bununla birlikte piyasa koşullarını iyi analiz ederek, ticari müşterilerinin beklentilerinden de yola çıkarak sektörde güven tazelemeye devam ediyor. Çünkü,

Mira Heating elektrikli radyant ısıtcılar:

  • Uzaktan kumandalıdır
  • 5 kademeli ısı teknolojisi istediğiniz ısı ayarını imkân verir
  • Zorlu hava koşullarına dayanıklı su geçirmez alüminyum panele sahiptir
  • %99 enerji verimi sunar.
  • Temiz ve gürültüsüz ısıtır.
  • Hem yatay hem de dikey olarak monte edebilir

Önceki İçerikMira Isı Dış Mekân Isıtıcıları, görsel ısıtma şöleni sunuyor
Sonraki İçerikMehtap Sartık, Doğu İklimlendirme’nin kadrosunda