Mira Heating, doğal gazlı seramik radyant ısıtıcılarda doğru seçim ve tasarruflu ısıtma sunuyor

Mira Heating, doğal gaz ile çalışan seramik radyant ısıtıcıları cafeden, fabrika ve restoranlara, diğer yarı açık yerlere kadar çok geniş alanda kullanım imkânı sunuyor. Ürün çeşidinin fazla olması sayesinde işletme sahipleri kendine en uygun ısıtıcıyı seçebiliyor ve cihazların verimli ısıtma performansından yararlanıyor. Ayrıca ürünler mekanlarda iş ve verimin maksimum seviyeye ulaşmasına yardımcı oluyor. Diğer yandan işletme sahipleri doğal gaz giderlerinden de tasarruf sağlıyor.

Mira Heating seramik radyant modelleri tek, çift borulu, U tipi, camlı, panel, endüstriyel tip cihazları rakiplerinden bir adım öne taşıyor. Çünkü Mira Heating uzman Ar-Ge takımı her ihtiyaca göre cihazlar tasarlayarak, ısıtma verimini artırma adına sürekli geliştirme çalışmaları yürütüyor. Müşterilerin mekanlarının tasarımına, konumuna, işletmenin bulunduğu bölge ve iklimine göre yukarıda yer alan radyant modellerinden birini seçtiklerinde uzman ekip sürece başlıyor ve müşterilerin satış öncesinde akıllarındaki tüm teknik soruları yazılı ve sözlü olarak cevaplandırıyor.

Ekip gerektiğinde cihazın, fabrikanın konumunu, iklimi, mimari yapısı, doğal gaz tesisatı diğer tüm teknik detaylara uygun projelendirilmiş çizimle destek verir. Bu süreçler; müşteriler onay verinceye kadar devam eder. Müşterinin onayının ardından cihazlar kurulur ve mekanlarının ortamı ısıtmaya hazır hale getirilir. Tasarruflu bir ısıtma, cihazın üzerinde yer alan parçalara bunun yanı sıra son derece önemli mühendislik hesaplarına dayanır.

Mira Heating, 30 yıllık sektör tecrübesinin verdiğini tecrübeden yola çıkarak seramik radyant doğal gaz ısıtıcılarını üretip, bugün sektörün bilinen en çok satan markalarından biri haline geldiğini belirtiyor.

Önceki İçerikBüyümede hız kesmeyen ALDAĞ AŞ’de 170 milyon TL sermaye artırımı gerçekleşti
Sonraki İçerik“Halkımıza ‘en ucuz, en temiz ve en yerli enerjinin’ enerji verimliliği olduğunu anlatmalıyız”