Ayvaz Bim/Revit® Kütüphanesi gelişmeye devam ediyor

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ayvaz, proje firmalarıyla paylaşmak üzere hazırladığı Bim/Revit® kütüphanesini geliştirmeye devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışındaki birçok proje firması tarafından kullanılan çalışmalar sektör üyeleri tarafından beğeni topluyor.

Ayvaz, proje firmalarıyla daha güçlü bir iş birliği yapabilmek adına geçen yıl hayata geçirdiği Bim/Revit® kütüphanesini geliştirmeye devam ediyor. Ayvaz’ın kurumsal web sitesinde ücretsiz olarak yayımlanan ürün çizimleri sayesinde mekanik, elektrik, havalandırma ve yangın gibi tesisatların uygulamaları çok daha verimli yapılabiliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ayvaz İcra Kurulu Başkanı Serhan Alpagut, “Proje ve tasarım üzerine odaklanan, şirket olarak eğitim desteği verdiğimiz ve sektörün önde gelen yazılımlarını kullanan genç bir ekibimiz var. Uzun süren eğitimlerinin ardından uygulamaya geçerek proje firmalarıyla ve diğer sektör paydaşlarıyla iş birliklerimizi güçlendirmek adına çalışma yapıyorlar” dedi. Sıcaklık ve basınç kapasitesiyle sektörün en gelişmiş buhar ekipmanı test merkezine sahip olduklarını belirten Alpagut, bu merkezin çiziminin de Revit programıyla yapıldığının altını çizdi. Alpagut, sistem tasarımının yanı sıra web siteleri için görsel doküman ve 3D sanal gerçeklik videoları oluşturan bu genç ekibi başarılı çalışmalarından ötürü takdir ettiğini dile getirdi. Süreçte görev alan proje mühendisleri Batuhan Yavuz ve Oğulcan Torun da kendilerinden maddi manevi desteklerini esirgemeyen Ayvaz yönetimine ve icra kuruluna teşekkürlerini iletti.

Önceki İçerikAtlas Copco Kompresör Tekniği’nden “Doğru boyutta kompresör seçmenin önemi ve ilk 3 adımı”
Sonraki İçerikBomaksan, hava temizleme cihazlarının Avrupa’nın da gündeminde olduğuna vurgu yaptı