COPA Endüstriyel Ürünler ile Yapıloji ortaklık anlaşmasını imzaladı

 

İklimlendirme sektöründe büyük bir tecrübe ve birikime sahip olan Yapıloji AŞ ile Türkiye’nin önde gelen iklimlendirme sektörü üreticilerinden biri olan Copa Isı Sistemleri’nin de içinde bulunduğu Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama AŞ arasında ortaklık anlaşması imzalandı. Yapılan anlaşma sonucunda Yapıloji AŞ’nin ana hissedarı Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama AŞ oldu.

 

Türkiye’de iklimlendirme sektöründe lider konumundaki şirketlerden biri olan Copa Isı Sistemleri’nin de bağlı bulunduğu Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama AŞ ile iklimlendirme sektöründe Güney Marmara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye doğal gaz, ısıtma, soğutma, tesisat ve dekorasyon ürünlerinin toptan satış ve pazarlamasını yapan Yapıloji AŞ arasında, 30 Haziran 2020 tarihinden itibaren devam eden görüşmeler sonucunda, ortaklık anlaşması imzalanarak; Yapıloji AŞ’nin ana hissedarı Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama AŞ oldu. Taraflar arasında 13 Ekim 2020 tarihinde imzalanan anlaşma sonucunda, Yapıloji AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Besler, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fethi Resuloğlu, Yönetim Kurulu Üyesi ise Ali Rıza Çakır oldu.

 

Sektörde 20 yıllık tecrübe ve birikim ile 2008 yılında Bursa merkezli olarak kurulan Yapıloji AŞ; Bursa, Eskişehir, Düzce ve Balıkesir şubeleri ile Güney Marmara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye doğalgaz, ısıtma, soğutma, tesisat ve dekorasyon ürünlerinin toptan satış ve pazarlamasını yapıyor. Sektörde stratejik ve farklı uygulamalarıyla dikkat çeken Yapıloji AŞ; müşterilerine sunduğu kaliteli ürünlerin yanı sıra, lojistik ve hizmet alanındaki uzmanlığını maksimum düzeye çıkartmayı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi kurmayı hedefliyor. Kurulduğu günden bugüne büyümesini hızla sürdüren Yapıloji AŞ, büyümesini Ankara ve İzmir şubeleriyle sürdürecek. 2021 yılı için çeşitli projeler geliştiren Yapıloji AŞ, müşterilerine ‘Jet Servis’ uygulaması ve www.yapıloji.com’da sektörde olmayan yepyeni modüller ile müşterilerine en hızlı ve en kolay çözümler sunacak.

 

Önceki İçerikGF Hakan Plastik, ihracatta gücünü artırıyor
Sonraki İçerik“Plastik boruların kullanımının hemen her alanda giderek yaygınlaştığını gözlemliyoruz”