CNR FLEX, şirketler grubu olma yolunda hızla ilerliyor

2015 yılında Caner Çakır tarafından kurulan CNR FLEX, 3 yıl içinde yaptığı önemli yatırımlar ile 2018 yılında gerekli fizibilite çalışmalarını tamamlayarak üretime başladı. Kurulduğu günden bu yana iş ortakları ile nitelikli iş ilişkisi kurup, kaliteli büyümeyi hedefleyen CNR FLEX, 2000 m2’lik üretim tesisinde ağırlıklı olarak doğal gaz esnek metal hortumları üretiyor. Bunun yanı sıra yangın grubu esnek hortumlarında ve substation ürün gruplarında da üretime devam ediyor.

CNR FLEX, büyümesini sürdürüyor

Hali hazırda farklı sektörlerde de hizmet vermekte olan CNR Ailesi, uzun vadeli ve stratejik hedefleri doğrultusunda; içerisinde bulunduğu sektörde tanınan ve aranan firmalardan olan GNC MAKİNE’nin yüzde 80 hissesini yakın zamanda bünyesine kattı.

GNC MAKİNE, talaşlı imalat sektöründe ürettiği kaliteli ve hassas ürünler ile sektöründe aranılan firmalar arasındaki yerini aldı. 2014 yılında kurulmuş olan GNC MAKİNE, CNR FLEX çatısı altında beyaz eşya bağlantı parçaları, gaz ve gaz armatürleri, flex bağlantı parçaları, gaz saati bağlantı parçaları, otomotiv bağlantı parçaları ve hidrolik bağlantı parçaları üretimine 1000 m2 ‘lik tesisinde cnc torna, cnc otomat, tek milli ve çok milli otomat tezgahları ve kendi tasarımı olan makine parkuru ile son hız devam ediyor.

Yurtiçinde yaptığı yatırımlar ve hayata geçmeyi bekleyen projeleri ile yerini sağlamlaştıran CNR FLEX, yurtdışına da yaptığı ihracatlar ile Avrupa’da da söz sahibi olmayı amaçlıyor.

Önceki İçerikKüreselleşme 2.0’a hazırlanan Wilo yeni dönem stratejilerini masaya yatırdı
Sonraki İçerikCOPA, ‘Bir Okul Bin Umut Projesi’ni Dürdane İlkokulu ve Ortaokulu’nda başlattı