Bosch Termoteknoloji, İş Ortakları Toplantısı’nı gerçekleştirdi

Bosch Termoteknoloji çalışanları ve bayileri, İş Ortakları Toplantısı’nda biraraya gelerek hem 2019 yılını değerlendirdi hem de 2020 yılı için motivasyon buldu.

 

Bosch Termoteknoloji İş Ortakları Toplantısı, bu yıl 9-11 Şubat tarihleri arasında Antalya Titanic Belek Oteli’nde gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu toplantıda Bosch çalışanları, toptancı ve taahhütçü iş ortakları ile biraraya geldi.

 

Türkiye’nin önde gelen ekonomistlerinden Prof. Dr. Emre Alkin de organizasyonda konuşmacı olarak yer aldı

 

Toplantıda 2019 yılındaki başarılar, 2020 yılının stratejileri ve projeleri paylaşıldı. Dijitalleşen dünyada doğru konumlanma, geleceğin teknolojileri ve dünya trendleri ile ilgili sunumlar yapıldı. Bunların yanı sıra Türkiye’nin önde gelen ekonomistlerinden Prof. Dr. Emre Alkin de organizasyonda konuşmacı olarak yer aldı. Toplantının fuaye alanında ise şirketin son dijital projelerinden biri olan Müşteri Yönlendirme Sistemi tanıtıldı ve katılımcılar simülasyonlu ürün bilgilendirme köşelerinde bağlanabilir cihazları deneyimleme şansı buldular.

 

Organizasyonda farklı kategorilerde belirlenen ödüller yöneticiler tarafından Bosch Termoteknoloji iş ortaklarına takdim edildi. Ünlü sanatçı Deniz Seki’nin sahne aldığı gala yemeğinin ardından toplantı sona erdi.

 

Önceki İçerikBaymak, bayileri ve eşleriyle Antalya’da biraraya geldi
Sonraki İçerik BVN’de üst düzey atama