DemirDöküm, sektörün gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor

İş ortaklarına birçok alanda katma değer yaratan DemirDöküm, Gastechnics ve Başkent Doğalgaz iş birliğiyle düzenlenen Başkent Doğalgaz Sertifikalı Tesisat Firmaları 2019-2020 Eğitim Programı’nın sponsorları arasında yer aldı. Program kapsamında Vaillant Group Türkiye Teknik ve Eğitim departmanı katılımcılara,“Isıtma Sistemlerinde Yeni Teknolojiler” konulu eğitim verdi.

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, Gastechnics Dergisi ve Başkent Doğalgaz iş birliğiyle düzenlenen Başkent Doğalgaz Sertifikalı tesisat firmaları 2019-2020 Eğitim Programı’nın sponsoru oldu. Program kapsamında düzenlenen “Isıtma Sistemlerinde Yeni Teknolojiler” konulu eğitim, Vaillant Group Türkiye Teknik ve Eğitim departmanı tarafından verildi. Organizasyonda 120 kişilik sertifikalı firma katıldı.

Ekim ayında başlayan ve 3 haftada bir farklı firmaların sponsorluğuyla düzenlenen eğitimin bu modülünde sertifikalı tesisat firmalarının bireysel sistemlerinin yetkinliklerini nasıl artırabileceği, yeni teknolojilere nasıl entegre olacağı, kombi seçimi ve yerleşiminde nelere dikkat edilmesi gerektiğine ilişkin bilgiler paylaşıldı. Sertifikalı firmalar tarafından ilgi gören eğitimde ‘Isıtma Sistemlerinde Regülasyon Geçişi’, ‘Bireysel Isıtma Sistemleri’, ‘Merkezi Isıtma Sistemleri’, ‘Kontrol Ekipmanları’ ve ‘Solar Sistemler’ başlıkları altında önemli bilgiler aktarıldı. Uygulamalı örneklerin de sunulduğu eğitimde ‘Yoğuşmalı kombilerin sınıflarına göre enerji verimlilikleri nelerdir?’,‘Yoğuşmalı kombilerin tesisatı ve montajında nelere dikkat edilmesi gerekir?’ gibi sorular cevaplandırıldı.

Önceki İçerikESGAZ’dan iki yeni sertifika
Sonraki İçerikForm’a Türk Tesisat Mühendisleri Derneği’nden anlamlı ödül