Baymak, yoğuşmalı kazanları ile konut üreticilerinin ilk tercihi

Baymak’ın üstün Avrupa teknolojisini Türkiye’ye taşıdığı Lectus duvar tipi ve Magnus yer tipi yoğuşmalı kazanları, sağladığı yakıt tasarrufu, düşük emisyon değeri, doğal gaz ve LPG kullanım olanağı ile Folkart Line İzmir, Sinpaş Gökorman ve Fortis Sinanlı İstanbul projeleri gibi Türkiye’nin dört bir yanındaki prestijli projelerin ilk tercihi oluyor. 

Kurulduğu günden itibaren geleceğe yatırım yapmayı ilke edinen ve kullanıcı dostu bir şirket olan Baymak, yüksek verimli yoğuşmalı kazanları ile Türkiye’nin dört bir yanındaki prestijli projelerin ilk tercihi oluyor. Lectus ve Magnus yoğuşmalı kazanlar, sağladığı yakıt tasarrufu, doğalgaz ve LPG ile çalışabilme olanaklarına ek olarak, düşük emisyon değeri gibi özellikleri ile göz dolduruyor.

Türkiye genelinde çevreye duyarlı büyük projelerin ilk tercihi olan Lectus  ve Magnus  yoğuşmalı kazanlar son olarak; Folkart Yapı tarafından İzmirKarabağlar Uzundere mevkiinde inşa edilen Folkart Line projesinin kazan ısıtma sistemindeki tercihi oldu. Modern ve şık mimarisi, geniş yeşil alanları, yenilenmiş altyapısı ve sosyal imkanlarıyla 422 konut ve 40 ticari alandan oluşan projede, 42 adet Baymak Lectus duvar tipi yoğuşmalı kazan kullanılmıştır.

Öncü ve yenilikçi vizyon ile Sinpaş tarafından tasarlanan Gökorman projesinde Magnus yer tipi yoğuşmalı kazanlar tercih edilmiştir. Çekmeköy ormanlarına karşı manzarası ile bölgenin tasarım harikası olan ve 420 konuttan meydana gelen projenin ısıtma sistemindeki çözüm ortağı Baymak olmuştur.

Sinanlı Yapı ve Yiğit Group ortaklığı imzası taşıyan, 5 blokta 1100 konut ve ticari ünitelerden meydana gelen Türkiye’nin En İyi Karma Yaşam ödülüne sahip Fortis Sinanlı projesinde 155 adet Baymak Lectus duvar tipi yoğuşmalı kazan kullanılmıştır.

Önceki İçerikPa-Flex Kauçuk, yeni yılda yeni projelerle büyüyor
Sonraki İçerikİzmir Hilltown ve İstanbul Metropol AVM’lere Form markalı yerli ısı pompası