DOSİDER, 30. yıl kutlamaları kapsamında “Gelecek Vizyonu, Strateji ve Eylem Planı”nı sektörle paylaştı

Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (DOSİDER) 30. yılı kutlamaları çerçevesinde, 7 Aralık tarihinde Ataşehir Marriott Hotel’de düzenlenen 30. Yıl Buluşması’nda, “Gelecek Vizyonu, Strateji ve Eylem Planı” başlığı altındaki yeni strateji belgesi kamuoyu ile paylaşıldı.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, EPDK, GAZBİR gibi kamu ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin de hazır bulunduğu, DOSİDER Başkanı Ekrem Erkut’un ev sahipliğini yaptığı 30. Yıl Buluşması’na çok sayıda sektör temsilcisi ve basın mensubu katıldı.

  1. Yıl Programında açılış konuşmasını gerçekleştiren DOSİDER Başkanı Ekrem Erkut, Cumhuriyet’in 100. yılında derneğin 30. kuruluş yılını geride bırakmanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek, gelişen teknolojiler beraberinde gelecek için çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. GAZBİR Başkanı Yaşar Arslan da ‘Doğal Gaz Dağıtım Sektörü Genel Görünümü’ başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Toplantıda ayrıca, DOSİDER Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ufuk Atan ve DOSİDER Pazarlama Komitesi Başkanı Ali Aktaş; ‘DOSİDER Yeni Vizyon ve Strateji Eylem Planı’ konulu keyifli bir sunum gerçekleştirdi. DOSİDER’in yeni vizyonu; ‘Isıtma sistemlerinde yüksek verimli, güvenli ve çevreci ürün, hizmet ve sistemlerin yaygınlaştırılmasının sağlanması’ olarak duyuruldu.

Etkinliğin sonunda; T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Nevzat Şatıroğlu, DOSİDER Başkanı Ekrem Erkut, GAZBİR Başkanı Yaşar Arslan, Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürü Avni Dilber, DOSİDER eski yönetim kurulu başkanlarından; Ömer Cihad Vardan, Cahit Köse, Dr. Celalettin Çelik, Önder Kıratlılar, Dernek Kurucuları Duran Önder, Ömer Oğuz, Dernek Eski Genel Sekreteri Süleyman Bulak’a günün anısına plaketleri takdim edildi. Toplantı, 30. yıl pastasının kesilmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.    

 

Önceki İçerikEsen Soğutma, EBM PAPST Türkiye ile işbirliğini duyurdu…
Sonraki İçerikTurbomak Genel Müdürü Cihan Atıl Namlı, Türkiye ve armatür sektörünün makro ve mikro ekonomik analizinden detaylar vererek, sektörün durumunu okurlarımız için aktardı.