Esen Soğutma, EBM PAPST Türkiye ile işbirliğini duyurdu…

Esen Soğutma, ısıtma, soğutma ekipmanları ve yedek parça tedarikçisi olarak sektörde tanınan bir konumda bulunuyor. Müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor ve yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla sektördeki varlığını sürdürüyor.

EBM-PAPST, dünya çapında lider bir fan ve motor yenilikçisi. Havalandırma ve tahrik teknolojisinde öncü bir tedarikçi olarak, yaklaşık 20 bin farklı ürünle sektörde her ihtiyaca uygun çözümler sunuyor.

Esen Soğutma olarak, EBM-PAPST Türkiye ile olan anlaşmalarını duyurmaktan gurur duyduklarını ifade eden yetkililer şu ifadelere yer verdi:

“Bu stratejik ortaklık ile endüstriyel sektördeki gücümüzü artırarak müşterilerimize daha geniş ve yenilikçi çözümler sunma yolunda önemli bir adım atmış olmanın memnuniyetini taşımaktayız.

Yüksek verimli GreenTech EC teknolojisinin geliştirilmesindeki mantıklı bir sonraki adım olarak, endüstriyel dijitalleşmenin müşterileriniz için en iyi beklentileri sunacağına inanıyoruz. EBM-PAPST, dünya çapında rakipsiz bir konumda olup, müşterilerinizin her zaman belirleyici adım olarak kalmasını sağlayan akıllıca birbirine bağlanmış eksiksiz çözümler sunmaktadır.

Şirketimiz, her zaman en yüksek ekonomik ve ekolojik standartlara uygun olarak çalışarak sektörde fark yaratmaktadır.”

Önceki İçerik“Enerjimizi en yüksekte tutuyor, geleceğe heyecanla ilerliyoruz”
Sonraki İçerikDOSİDER, 30. yıl kutlamaları kapsamında “Gelecek Vizyonu, Strateji ve Eylem Planı”nı sektörle paylaştı