Rota Seal ve Petrel Split Klimalar: Sessizlik, hijyen ve tasarruf için tasarlandı

ROTA SEAL klimalar düz beyaz rengiyle, ROTA PETREL klimalar gold şeriti ile göz alıcı tasarımlara sahiptir.  Rota Seal ve PETREL İnverter Split Klimalar göz alıcı tasarımlarının yanı sıra ultra sessiz özelliği ile yazın sadece sevdiğiniz sesleri duymanıza olanak tanır. 25 dB ses seviyesi ile mekânınızı soğuturken sessizliğin konforunu size sunar.

Rota Seal ve Petrel Split Klimalar A++/A+++ enerji etiketi ve R32 gazı ile tasarruf sağlar, bütçenizi korur.  Wi-fi teknolojisiyle evinizi uzaktan iklimlendirebilirsiniz. Rota Split klimalar (-15) derecede bile kusursuz çalışma performansına sahiptir. Tek bir tuşla hızlı soğutma veya hızlı ısıtma moduna geçer ve mekanı çok kısa sürede hızlı soğutur veya ısıtır. Uyku modu ile uyku sırasında uyumadan önce seçilen sıcaklığa göre gece boyunca aşırı ısınma ve soğutma önlenir. Geniş kanat açısı ile Rota split klimalar soğutma konforunu tüm odaya kolayca yayar. Zamanlama fonksiyonu ile istediğiniz an kapanacak şekilde sessizce çalışır ve sizin zamanınıza uyum sağlar.

Rota Seal İnverter Split Klimalarda üst segment klimalarda var olan, yüksek teknolojide üretim kalitesinin göstergesi olan   “ kendini temizleme” özelliği vardır. Bu sayede evoparatör üzerinde bakteri ve mantarların üremesinin önüne geçilmiş olur. Dolayısı ile Rota Seal Split Klimadan gelen havanın sürekli temiz ve yüksek kaliteli olması sağlanır. Üst düzeyde hijyen ve sağlıklı bir ortamı garanti eder.

Önceki İçerik Baymak’ın Yeni Genel Müdürü Ülkü Özcan Oldu
Sonraki İçerikWIN EURASIA, imalat sanayi için milyonlarca dolarlık iş hacmi yarattı