Günışığı Aydınlatma Sistemi için Havak’a  Ödül

Havak A.Ş. Önemli projelerde tercih edilen Günışığı Aydınlatma Sistemi ile Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi tarafından düzenlenen, çatı ve cephe sektörünün prestijli organizasyonunda Yılın Çatı Sistem Bileşeni Ödülünü aldı.

Her yıl düzenlenen ve bu yıl 9.su verilen, çatı ve cephe sektörleri için gelenekselleşen Çatı Cephe Malzemeleri Ödülleri, 17 Nisan 2024 Çarşamba günü Yapı İstanbul fuarında B2B Medya / Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Ceyhan ve B2B Medya Editörler Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu seremoni ile kazanan markalara ve lider kanaat önderlerine 2024 yılı Çatı Cephe Malzemeleri Ödülleri takdim edildi.

 

Yılın Çatı Sistem Bileşeni Ödülü’nü İş Geliştirme Müdürü Tamer Çalışkan ile Satış Mühendisi Harika Nehir Yıldız aldı. Tamer Çalışkan ödülle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Gün Işığını kullanarak aydınlatmada enerji tasarrufu sağlayan, binanın soğutma yükünü düşüren, hacimlerde çalışan personelin performansını arttıran bu ürüne talep her geçen gün artmaktadır. Havak ailesi olarak 36. Yaşımızı kutladığımız bu yıl ürünümüzü ve markamızı Yılın Çatı Sistem Bileşeni Ödülümüzle taçlandırdığımız için çok mutluyuz.” Dedi.

Aynı törende faklı kategorilerde, Şişecam, İzocam Tekiz, Çuhadaroğlu, Alumil, Dörken Sistem firmaları da ödül aldı.

Önceki İçerik3.EGE İç Tesisat Buluşması Kapılarını Açıyor
Sonraki İçerikUNDP Türkiye ve SOSİAD 28 Mayıs 2024 Salı günü saat 14:00’de ‘’AB ve Türkiye Örneklerinde F-Gazı Yönetmeliği: Politika Tedbirlerinden Piyasa Etkileri’’ konulu webinar düzenliyor.