Yepaş mobil uygulama yenilendi

Samsun, Ordu, Amasya, Çorum ve Sinop illerinde hizmet veren YEPAŞ hem kendi enerjisini hem de müşterilerinin enerjilerini yenilemeye devam ediyor.

“YEPAŞ Mobil Uygulaması” geliştirilen son teknoloji yazılım ile yepyeni bir görünüm ve kullanıcı deneyimiyle güncellendi. Artık daha hızlı, daha dinamik ve daha kullanıcı dostu bir ara yüze sahip.

YEPAŞ; yenilikçi, pazar ve müşteri odaklı iş modeli ve yaklaşımı, uzmanlığı, yüksek teknolojiye dayalı altyapısı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, elektrik tedarikinde değer yaratmak ve satış sonrasında destek sağlamak için var gücüyle çalışmaktadır. Ana hissedarı olan Çalık Holding’in verdiği güçle müşterilerinin elektrik tedarikinde güvencesi konumunda olan YEPAŞ 2,2 milyonda fazla abonelik sözleşmesi kapsamında elektrik tüketimi yapan yaklaşık olarak 5 milyon kişinin elektrik tedarikçisi konumundadır. Tüm kullanıcılarına fiziksel ve dijital kanallar üzerinden hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

“YEPAŞ Mobil Uygulama” her gün gelişen yapısıyla hizmet vermeye devam ediyor.

“YEPAŞ Mobil Uygulama”, son teknoloji yazılımı ile yenilenen tasarımı, kullanıcı deneyimi, kolay ekranı ile yeni bir ara yüze ve alt yapıya kavuştu. Müşterilerin 7/24 hızlı ve kolay hizmet alabileceği “YEPAŞ Mobil Uygulaması” ile; Abonelik (sıfır veya devir), Borç Sorgulama, Tahliye, Fatura Görüntüleme, Tarife Değişikliği, İndirimli Elektrik Talebi, Tüketim karşılaştırma, Sözleşme İşlemleri, Şikayet, Öneri ve Talep İşlemleri, Serbest Tüketici İşlemleri, Yetkili İşlemMerkezleri, Belge Görüntüleme ve Yükleme İşlemleri, Canlı Destek Hattı, Haber ve Duyurular, İletişim Kanalları gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

Hayatın vazgeçilmez unsuru olan elektrik enerjisini müşterilerine, kaliteli, güvenilir, sürekli ve uygun fiyatlı olarak sunan YEPAŞ, tüm iş süreçlerini sürdürülebilir müşteri memnuniyeti temelinde oluşturarak müşterilerine sağlam temelli uygulamalar sunmaktadır.

Müşterilere “YEPAŞ Mobil Uygulama” üzerinden sunulan hizmetler hakkında bilgi veren YEPAŞ Genel Müdürü Arif AKŞAM: Geçmişten gelen sektöre yönelik öncü rolümüz doğrultusunda yenilediğimiz YEPAŞ Mobil Uygulamamız ile müşterilerimize, her türlü işlemlerini 7/ 24 zaman ve mekân fark etmeksizin kısa sürede gerçekleştirebilecekleri bir alan oluşturduk. Müşterilerimizin kusursuz bir deneyim yaşamalarını sağlayarak memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkarmayı planlıyor ve kullanıcı sayısını her geçen gün daha da arttıracağımıza inanıyoruz”şeklinde ifade de bulundu.

Önceki İçerikESCON Enerji CEO’su Onur Ünlü TÜRKONFED başkan yardımcısı oldu
Sonraki İçerikSolarçatı Ve Ht Solar, 100 Mw Panel alım ve tedarik sözleşmesi imzaladı