Termo Teknik’ten, yeni  İRİS Premix Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisi

 

Termo Teknik tarafından piyasaya sunulan yeni İRİS premix duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, korozyana dayanıklı, tek parçalı paslanmaz çelik eşanjörleri ile dikkat çekiyor. Kazanlar, maksimum verimlilik  ve enerji tasarrufu sağlıyor.

 

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ısı sistemleri tedarikçileri arasında yer alan Termo Teknik, seçkin özelliklere sahip İRİS Premix Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisini piyasaya sundu. Farklı ısıtma sistemi taleplerine yanıt oluşturan 50, 65, 90, 100, 125 ve 150 kW kapasite değerleri ile İRİS kazanlar merkezi ısıtmada geniş sistem seçeneği sunuyor.

 

Termo Teknik Türkiye Satış Müdürü Cem Bayramoğlu, Türk tüketicisini yüksek kaliteli ürünlerle tanıştırmayı hedefleyen Termo Teknik’in,  İngiltere de üretilen ödüllü, doğaya saygılı, yüksek verimli LOGIC premix yoğuşmalı kombi ve EVOMAX premix yoğuşmalı kazan serisini uzun yıllardır iç piyasaya sunduğunu, İRİS kazan serisinin zengin özellikleri ile farklılaşan son kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tamamlayıcı bir rol oynayacağını söyledi.

 

İRİS serisinin çok sayıda üstün özelliğinin olduğunu vurgulayan Bayramoğlu, Önümüzdeki dönemde kombi, kazan  ve panel radyatör alanlarında yüksek teknoloji ile üretilen, gelişmiş özelliklere sahip yeni ürünlerimizi Türk halkının beğenisine sunmaya devam edeceğiz “ dedi.

 

İRİS Premix Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisinin özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

 

Dahili kontrol paneli

Sadece  kat istasyonu,  radyatör ve  boylerin olduğu sistemlerde dahili kontrol paneli ile   master kazan üzerinden cihazların sıralı devreye girmesini  sağlayan İRİS kazanlar, ihtiyaç halinde ilave kontrol paneli (AVS 75)  kullanarak karışım vanası kumandası, havuz ısıtması, klima, güneş panelleri gibi bölümlere entegrasyon sağlıyor.

 

İRİS kazanlar, maksimum enerji tasarrufu sağlayan A sınıfı yüksek verime sahip bulunuyor. İhtiyaca göre kapasite değerleri yüzde 100‘e kadar yükselebiliyor. Mevsim geçişlerinde tesisatta dolaşan suyun sıcaklığını sensörler vasıtası ile algılayan kazanlar kapasitesinin yüzde 30’una kadar düşerek maksimum enerji tasarrufu sağlıyor.

Paslanmaz çelik eşanjör

Korozyana dayanıklı, tek parçalı paslanmaz çelik eşanjöre sahip olan İRİS kazanlar, yüksek binalarda ve toplu konutlarda plakalı eşanjöre ihtiyaç duymadan maksimum 6 bar’a kadar çalışabiliyor.

 

Kolay kurulum ve yer tasarrufu sağlayan ebatlarda üretilen İRİS Kazan Serisi, kazan dairelerinde yerden tasarruf sağlıyor. Dublex veya Triplex  konutlarda ise tek bir kazan ile ısıtma sisteminin tüm ihtiyacının karşılanması mümkün olabiliyor.

İRİS Premix Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisi, kullanıcılara cihazların ve tesisatların durumu hakkında birçok bilgi sunan geniş bir LED ekran ve tamamen Türkçe açıklamalı menüler sunuyor. Kullanımı kolay menü yapısı sayesinde, cihazların tam kontrolü mümkün oluyor.

Dahili atık gaz geri akım güvenlik klapesi,  düşük atık gaz seviyesi, sessiz çalışma, az yer kaplama,  temiz ve şık görünüm gibi özelliklere sahip İRİS kazanların, sağlamlıklarının göstergesi olan 3 yıl garantisi bulunuyor.

Yaygın servis hizmeti

Türkiye’de kazan dairelerinde gelişmiş servis hizmetinin öncelikli sağlayıcısı olan Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ile İRİS’e  ve diğer Termo Teknik ürünlerine servis hizmeti veriyor.

Önceki İçerikGemi Egzoz Sistemlerinde Dublex Paslanmaz Çelik Devrimi
Sonraki İçerikAtıksu Sistemleri Lowara DOMO GRI Serisi İle Güvende!