Mekanik Tesisat ve İnşaat Sektörünün Dört Bileşeni olan Four Essentials Engineering Meeting 2024’te Buluşuyor

 

DEKOGROUP ve TAYTECH proje ortaklığıyla düzenlenecek olan Four Essentials Engineering Meeting, 7 Mayıs 2024 tarihinde Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilecek.

 

İlki 2018’de DEKOGROUP tarafından Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilen ve bu kapsamda Türkiye’nin ilk mühendislik toplantısı olma özelliği taşıyan etkinlik, yaklaşık 900 sektör profesyonelinin katıldığı başarılı bir organizasyon oldu. 2019 yılında ise Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirilen mühendislik toplantısı, yaklaşık 1500 kişinin katılımı ile Türkiye’deki çok değerli mekanik tesisat profesyonelini bir araya getirerek başarısını sürdürdü. Pandemiden dolayı 2020 ve 2021 yıllarında düzenlenemeyen etkinlik, 2022 ve 2023 yıllarında Four Essentials Engineering Meeting ismiyle 2000’in üzerinde sektör profesyonelini bir araya getirerek muhteşem bir sinerji yarattı.

MEKANİK TESİSATIN YENİ YÜZYILI

Bu yıl beşinci defa, TayTech, Wilo, Samsung, Baymak, Masdaf, Caleffi, Novves ve sektörde önde gelen birçok firmanın sponsorluğu ile 7 Mayıs 2024 tarihinde Çırağan Palace Kempinski’de Ayçe Abana’nın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek etkinliğin ana teması “Mekanik Tesisatın Yeni Yüzyılı” olarak belirlendi. Four Essentials’in amacı; mekanik tesisat ve inşaat sektörünün dört bileşeni olan yatırımcı, tasarımcı, yüklenici ve tedarikçileri bir araya getirmek ve bu bileşenlerin iletişimini sağlamak, teknik bir platform oluşturmak, sektördeki son gelişmeleri ve alanında uzman konukların görüşlerini aktarmak olarak özetlenebilir. Bu amaç doğrultusunda, etkinlik boyunca paneller, özel oturumlar düzenleniyor, aynı zamanda fuaye alanında kurulan sektörün lider firmalarının stantlarıyla ürün ve hizmetleri tanıtılıyor.

Four Essentials etkinlik programı, konuşmacı listesi ve ziyaretçi kaydı için “www.fouressen.com” web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Önceki İçerikİklimlendirme Sektörünün İhracat Liderleri Ödüllendirildi
Sonraki İçerikEn Çok Split Klima İhracatı Yapan Firma” Ödülü 9’uncu Kez Daikin’in