Siam Elegance Hotels & Spa’nın iklimlendirmesi Form MHI Klima Sistemleri ile sağlanacak

Sektör bilgisiyle Japon teknolojisinin gücünü şıklık ve enerji tasarrufuyla birleştiren Form MHI Klima Sistemleri, referanslarına Siam Elegance Hotels & Spa’yı da ekledi.

Form MHI Klima Sistemleri, sektörüne katkı sağlayacak projelere imza atmaya devam ediyor. Antalya’nın en çok tercih edilen tatil adreslerinden biri olan All Inclusive Plus konseptine sahip, 515 odalı Siam Elegance Hotels & Spa iklimlendirmesini Form MHI (Mitsubishi Heavy Industries) Klima Sistemleri’ne emanet etti. Form’un sektördeki deneyimine ve Mitsubishi Heavy’nin uluslararası kalitesine güvenen Siam Elegance Hotels & Spa, 800 adet MHI split klima ile müşterilerini kalite ve konfor ile buluşturacak.

Form’un MHI Klima sistemleri, farklı ortam tercihleri için sunduğu konforlu, şık ve yenilikçi klima hizmetleri ile sektörde öne çıkıyor. Markanın yüksek teknoloji ürünü klimaları, tek bir dış ünitesi ile 6 farklı odaya kadar kaliteli ve konforlu temiz hava sunarken kullanıcılara enerji tasarrufu imkanı da sağlıyor.

Form’un her mevsimde üstün ısıtma ve soğutma performansına sahip MHI Klima sistemleri ile istenilen iklimlendirme değerlerine kısa sürede ulaşmak mümkün. Ürün; esnek formu, yüksek enerji verimliliği özelliği ve düşük ses seviyesi ile kullanımda kolaylık sağlarken, sabit hızlı klimalara göre ise %30 enerji tasarrufu sunuyor.

Önceki İçerikLowara BOX Serisi Tahliye Üniteleri ile Atıksu Sistemlerinde Güvenilir Çözümler
Sonraki İçerikNOVVES, Almatı Uluslararası Havalimanı Yeni Terminal Projesi için fan grupları sağlayacak