En Havalı’’ Radyatör: Yeni E.C.A. X-Air 

Uzun yıllardır iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., tasarladığı ürünlerle kullanıcısına inovatif çözümler üretmeye devam ediyor. Pazara sunduğu X-Air radyatörün elektrikli fanı sayesinde standart radyatörlere göre %70’e varan verimlilik sağlıyor.

Türk ısıtma soğutma sektörünün öncü ve güçlü markalarından E.C.A., ürün gamına yeni eklediği X-Air radyatörü pazara sundu. Kombi ve kazan ile kullanımın yanı sıra ısı pompasına da entegre edilebilen radyatör, elektrikle çalışan fanı sayesinde kısa sürede yaşam alanı sıcaklığını homojen bir şekilde dağıtarak verimliliği maksimum seviyeye çıkartabiliyor. 500-550-600-700-800-900 mm olmak üzere 6 farklı yükseklik ve 400 mm’den 2000 mm’ye kadar uzunluk seçeneğine sahip X-Air radyatör, düşük sıcaklıklarda dahi yüksek verimle çalışarak enerji tasarrufu da sağlıyor.

3 farklı mod ile kullanım kolaylığı 

Manuel kullanım seçeneğinin yanı sıra, ayarlanabilir sıcaklık derecesi, otomatik kapanma, güçlendirme modu ile 120 dakikaya kadar kullanım özelliğine sahip X-Air radyatörün 3 farklı modu ile de istenen fan hızı kolaylıkla ayarlanabiliyor. Dijital kontrol paneline sahip düzlem yüzeyli olarak üretilen X-Air radyatör, bulunduğu ortama estetik bir görünüm katarken, optimize edilmiş fanları ile minimum ses seviyesi sağlayarak kullanım konforu sunuyor.

Önceki İçerikMobil kazan dairesi: ‘Mimsan MKD serisi’
Sonraki İçerikWilo’nun Yeşil Teknoloji Harikası Wilo-Medana CH1-LSP ile her damla değerli