Warmhaus Denizli’de iş ortakları ile buluştu

 

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Warmhaus, Denizli’deki iş ortakları ile buluştu.  Toplantıda Warmhaus’un bölgede yürüttüğü çalışmalar, 2023 yılı değerlendirmesi ve 2024 yılı hedefleri görüşüldü.

Yenilikçi ve fark yaratan ürünleri ile iklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Warmhaus, farklı bölgelerde yer alan iş ortakları ile düzenli buluşmalar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda en son 21 Şubat tarihinde Denizli’deki iş ortakları ile bir araya geldi.  Toplantıya Warmhaus Yurtiçi Satış Müdürü Meriç Yaşar, Warmhaus Bölge Müdürü Gökmen Kıymaç ve Warmhaus Bölge Satış Yöneticisi Fatih Köse katıldı.  Toplantıda Warmhaus’un bölgede yürüttüğü çalışmalar, tüketici beklentileri doğrultusunda ürünlerde yapılacak geliştirmeler, 2023 yılının genel değerlendirmesi ve 2024 yılında hedeflenen satış ve pazarlama çalışmaları görüşüldü, karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

 

Toplantıda söz alan Warmhaus Bölge Müdürü Gökmen Kıymaç şunları söyledi: “Warmhaus olarak üretimimizi günümüz dünyasının en büyük ihtiyacı olan “tasarruf” odağında gerçekleştiriyoruz; bu sayede dünya, doğa ve insan için başka bir geleceğin mümkün olacağına inanıyoruz. Müşterilerimizin ürünlerimizi kullanırken konfor ve verimden optimum yararlanmasını sağlamak için sürekli ürünlerimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz.  Denizli’de bu sene daha çok tüketiciye ulaşabilmek ve tasarruf sağlayan cihazlarımızla buluşturmak için kapsamlı çalışmalarımız olacak” dedi. İş ortaklarının Warmhaus için çok değerli olduğunu sözlerine ekleyen Kıymaç şöyle devam etti: “İş ortaklarımızın puan ve kampanyalardan kolayca yararlanabilmesini sağlayan Warmhaus Partner Uygulaması’nda yenilemeler yapıyoruz. Bu güncellemeler sayesinde hem iletişimimiz daha çok artacak hem de iş ortaklarımıza daha fazla fayda sağlayabileceğimiz bir platform oluşturmuş olacağız”.

Önceki İçerik“İklimlendirme sektörüne anahtar teslim çözümler sunuyoruz”
Sonraki İçerikGF Yerden Isıtma Sistemleri ile daha konforlu bir yaşam