OPS Mall’un havası LENNOX ile değişiyor

2019 yılından itibaren Lennox marka paket klimaların lisanslı üretimini yerli olarak gerçekleştiren Form Endüstri Ürünleri firması, uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ve üstün teknolojiye sahip ürünleriyle referanslarına bir yenisini daha ekledi. Aydın’da kapılarını açmaya hazırlanan OPS Mall, iklimlendirme ihtiyacını Lennox Flexair Serisi ile sağlıyor.

Aydın ve çevre illerin en büyük kapalı AVM’si olarak kapılarını açmaya hazırlanan toplam 82.000 m2’lik alana sahip OPS Mall’un iklimlendirme ihtiyacı Form Endüstri Ürünleri’ne ait toplam soğutma kapasitesi 2.000 kW olan 10 adet Lennox marka hava soğutmalı heat pump rooftoplar ile sağlanıyor.

Paket klimada pazar lideri olan Lennox, iklimlendirme ve taze hava konusunda verimli ve etkin çözümler sunuyor. OPS Mall’ın tercihi Lennox Flexair Serisi her ihtiyaca cevap veriyor. Hava kalite sensörü sayesinde kapalı mekanların havasının sürekli olarak taze kalmasını sağlayan Lennox Flexair Serisi yıllık kullanımda ise tamyüzde 30 oranında enerji tasarrufu sunuyor. AVM’nin iklimlendirmesinde kullanılan bu cihazlar Gelişmiş Soğutma Devresi, eDrive Değişken Hızlı Fan Sistemi ile ön plana çıkıyor.

Eurovent sertifikalı Lennox paket klimalar, Ecodesign ERP (Energy Related Products) direktiflerine uygun olarak yüksek sezonsal verimlilik değerlerini karşılıyor. Bu sayede cihazlar yıl boyunca kısmi yüklerde daha az enerji tüketerek işletme maliyetlerini azaltıyor.

Ayrıca Multi Scroll kompresörler ve bağımsız soğutma devresi ile yüksek verimlilik ve daha uzun ömürlü teknoloji sunan Lennox, EC fan ile yüzde 30’a varan enerji tasarrufu sağlamanın yanı sıra düşük ses seviyesiyle de kullanım konforu sunuyor. Kullanıcı tercihine göre, yüzde 100 taze hava kullanımı, Free-Cooling ve karışım havası kullanımı olmak üzere anlık şartlara ve beklentilere çözüm sunuyor.

Önceki İçerik‘’Küresel rekabetin öncüsü olma hedefindeyiz”
Sonraki İçerikGranada Luxury RedOtel’in iklimlendirme tercihi; Mitsubishi Heavy