ULPATEK, “SUPERIOR” ve “TOOL FREE” ürünlerini tanıttı”

 

Türkiye’nin hava filtreleri konusundaki öncü firmalarından Ulpatek, yüksek enerji tasarrufu sağlayan yeni hava filtresi modeli “SUPERIOR” ve filtre değişiminde büyük kolaylık sağlayan “TOOL FREE” HEPA kutusu ürünleriyle müşterilerinden büyük ilgi gördü.

ULPATEK’in tanıttığı “SUPERIOR” hava filtresi modeli, A+ enerji verimliliği ile dikkat çekiyor. Yüksek performansı ve enerji tasarrufunu birleştiren bu model, gelişmiş teknolojisi sayesinde yüksek filtrasyon verimliliği sağlarken enerji tüketimini minimuma indiriyor. Bu özellikler, işletmelerin enerji maliyetlerini azaltmalarına ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunuyor. Hava kalitesi yönetiminde çözüm arayan endüstri profesyonelleri, mühendisler ve çevre bilincine sahip işletmeler için ideal bir seçenek sunuyor.

Yeni sergilenen diğer bir ürün “TOOL FREE” HEPA Kutusu modelinde ise alet kullanmadan filtre değişiminin sadece tek bir teknisyen ile kolayca gerçekleştirilmesine olanak sağlanıyor. Ayrıca mahalden basınç, aerosol besleme ve aerosol okuma nozullarına kolaylıkla ulaşma imkanı sağlanması gibi gelişmiş özellikleriyle de sektörde inovasyonun öncüsü olduğunu gösteriyor.

ULPATEK Genel Müdürü Ganim Dokuyucu, “Müşteri memnuniyetini ve çevresel sürdürülebilirliği her zaman ön planda tutuyoruz. Yenilikçi yaklaşımımız, kaliteli ürünlerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sektörde güçlü bir iz bırakıyoruz. Tanıttığımız yeni ürünlerimiz kullanıcılara zamanda ve enerji tüketiminde büyük tasarruf sağlamayı hedeflerken, sektörde standartları yeniden şekillendirmeyi amaçlıyor.” dedi.

ULPATEK, sektördeki inovasyon liderliğini sürdürmeyi ve yeni ürünleriyle enerji tasarrufu sağlamaya devam etmeyi hedefliyor.

 

 

Önceki İçerikBuderus uzmanlığının yeni ürünü Logamaxplus GB172i.2 kombi pazara sunuldu
Sonraki İçerikCOPA Isı Pompası her mevsim yanında