GF Hakan Plastik 2023 yılında ürün eğitimlerinde yurt dışı müşterilerine ağırlık verdi

 

GF Hakan Plastik, yurt içi iş ortakları, bayileri, üniversiteler ve meslek liselerine yönelik sürdürdüğü eğitim programlarının yanı sıra 2023 yılında yurt dışı iş ortakları için de yoğun bir program izledi. Son olarak Irak bayisini tesislerinde ağırlayan marka, projeler için ön plana çıkan ürünleri konusunda eğitim gerçekleştirdi.

 

2023 yılı içerisinde Çin, Sudan, Vietnam, Finlandiya, Libya, Filipinler, Hindistan, Dubai, Mali, Suudi Arabistan, Gürcistan, Malezya’nın da içinde bulunduğu 19 yurt dışı eğitim gerçekleştiren GF Hakan Plastik, son olarak Irak bayisi Home Story yetkililerini Çerkezköy üretim tesisinde ağırladı. İki gün süren eğitimlerde genel ürün eğitiminin yanı sıra Irak’ta projelerde öne çıkan Silenta Premium ve Silenta 3A ürünleri üzerine yoğunlaşıldı.

 

Yeniden yapılanma sürecinde olan Irak ve Kuzey Irak’ta yürütülen projelerde tercih edilen Silenta Premium ve Silenta 3A sistemleri, sessizlik özelliklerinin yanı sıra geniş ürün gamı, darbelere karşı yüksek dayanım ve esneklik özellikleri ile öne çıkıyor. Sistemler, konutlar, endüstriyel binalar, hastaneler, oteller, ofisler, rezidanslar, yer altı drenaj sistemleri, endüstriyel mutfaklar, merkez vakumlu temizlik sistemleri, egzoz gaz sistemleri, kimyasal madde taşıma sistemleri gibi alanlarda kullanılabiliyor.

 

GF Hakan Plastik gerçekleştirdiği bu eğitimlerle ihracat pazarına da sunduğu ürünler vesistem çözümleri ile iş ortaklarının kaliteli ve güvenli projeler yürütmesine destek oluyor.

 

Önceki İçerikDaikin Türkiye ile Sakarya Üniversitesi’nin Birlikte Yürüttüğü Projeye TÜBİTAK Desteği
Sonraki İçerikVaillant Küçük Akbabaları Koruma Projesi etkive farkındalık alanını genişletiyor